Aktualności Film LIFESTYLE

Sierpień z Kinem Letnim na placu Europejskim!

Data publikacji: 2017-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sierpień z Kinem Letnim na placu Europejskim!
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Przed nami kolejny miesiąc filmowych seansów Kina Letniego na placu Europejskim. Przez cały sierpień w każdy czwartek o godz. 21:30 pod Warsaw Spire wyświetlane będą najlepsze europejskie produkcje.

Sierpień z Kinem Letnim na placu Europejskim! Film, LIFESTYLE - Przed nami kolejny miesiąc filmowych seansów Kina Letniego na placu Europejskim. Przez cały sierpień w każdy czwartek o godz. 21:30 pod Warsaw Spire wyświetlane będą najlepsze europejskie produkcje.

Przed nami kolejny miesiąc filmowych seansów Kina Letniego na placu Europejskim. Przez cały sierpień w każdy czwartek o godz. 21:30 pod Warsaw Spire wyświetlane będą najlepsze europejskie produkcje. W tym tygodniu zobaczymy ?Imagine? ? portugalski film polskiego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. Na seans zapraszają Ghelamco Poland i Samsung QLED TV.

W tym miesiącu fani Kina Letniego na placu Europejskim zobaczą aż 5 znakomitych europejskich filmów. Sierpniową edycję rozpocznie pokaz międzynarodowej koprodukcji w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego pt. ?Imagine?. Ian, młody ociemniały nauczyciel, przyjeżdża do prestiżowego ośrodka w Lizbonie, żeby za pomocą swoich niekonwencjonalnych metod uczyć niedowidzących orientacji w przestrzeni. Wśród swoich początkowo sceptycznie nastawionych podopiecznych rozbudza on pragnienie poznawania świata i pokonywania ograniczeń własnego kalectwa. Filmowy dramat będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek 3 sierpnia o godz. 21:30 na placu Europejskim.

Kolejne trzy sierpniowe seanse ucieszą miłośników kina skandynawskiego ? 10 sierpnia wyświetlony zostanie duński film pt. ?Jabłka Adama?. Czarna komedia opowiada o młodym neonaziście, który warunkowo wychodzi z więzienia. W ramach resocjalizacji zostaje skierowany do pracy u boku pastora w małej miejscowości. Praca w kościele ma z niego uczynić lepszego człowieka, ale on oczekuje tylko jednego: powrotu do swojego przestępczego świata. Tak zaczyna się skomplikowana relacja pomiędzy dwójką zupełnie różnych od siebie ludzi.

W następnym tygodniu (17.08) widzowie zobaczą fińsko-szwedzką produkcję ?Serce Lwa?, która porusza temat rasizmu oraz siły prawdziwych uczuć. Młody neonazista z trudnym charakterem i skrajnymi poglądami buduje swoje życie wokół zasady ?białej Finlandii? oraz nienawiści w stosunku do osób z innym kolorem skóry. Wszystko się zmienia, kiedy zakochuje się w matce czarnoskórego dziecka.

Przedostatnia sierpniowa projekcja (24.08) upłynie pod znakiem walki z kataklizmem. Norweski film katastroficzny ?Fala? to trzymający w napięciu thriller rozgrywający się w przepięknej scenerii skandynawskich fiordów. Przed młodym geologiem Krystianem stoi trudne zadanie ? musi uprzedzić swoich kolegów sejsmologów o nadchodzącym tsunami i uchronić swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem.  

W ostatni dzień sierpnia (31.08) na placu Europejskim zostanie wyświetlony węgierski film ?Kontrolerzy?. Bulcsu, kontroler budapesztańskiego metra, spędza całe dnie w podziemnych tunelach, które stały się dla niego nie tylko miejscem pracy, ale
i domem. Pewnego razu spotyka w nich kobietę, która odmienia jego życie. Mroczne korytarze, tajemnicze zaginięcia oraz baśniowa symbolika ? to wszystko tworzy niezwykłą mieszankę thrillera i dramatu.

Kino Letnie na placu Europejskim zaprasza w każdy czwartek o godz. 21:30 aż do końca września. Jego organizatorem jest deweloper i inwestor Warsaw Spire ? firma Ghelamco Poland, a partnerem Samsung QLED TV. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło radio Chillizet. Bezpłatne seanse uprzyjemnią wygodne leżaki oraz smaczne przekąski i zimne napoje, które będzie można kupić w ogródku restauracji The Place lub na stoisku obok ekranu.

Kino Letnie na placu Europejskim
Każdy czwartek od 22 czerwca do 28 września o godz. 21:30

Aktualne informacje i pełny repertuar dostępny na stronie: www.facebook.com/events/125570741367346  
Wstęp wolny.

Repertuar na sierpień:

03.08 Portugalia: ?Imagine?

10.08 Dania: ?Jabłko Adama?

17.08 Szwecja: ?Serce Lwa?

24.08 Norwegia: ?Fala?

31.08 Węgry: ?Kontrolerzy?

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sierpień z Kinem Letnim na placu Europejskim! Film, LIFESTYLE - Przed nami kolejny miesiąc filmowych seansów Kina Letniego na placu Europejskim. Przez cały sierpień w każdy czwartek o godz. 21:30 pod Warsaw Spire wyświetlane będą najlepsze europejskie produkcje.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Film   #LIFESTYLE