Aktualności LIFESTYLE sztuka

Więcej sztuki w Porcie Łódź

Data publikacji: 2016-09-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Więcej sztuki w Porcie Łódź
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Galeria sztuki Project Art., mająca swoją siedzibę w Porcie Łódź zwiększyła swoją powierzchnię do ponad 200 m. kw.

Więcej sztuki w Porcie Łódź Sztuka, LIFESTYLE - Galeria sztuki Project Art., mająca swoją siedzibę w Porcie Łódź zwiększyła swoją powierzchnię do ponad 200 m. kw.

Galeria sztuki Project Art., mająca swoją siedzibę w Porcie Łódź zwiększyła swoją powierzchnię do ponad 200 m. kw. Nowa lokalizacja i większa przestrzeń wystawiennicza umożliwia prezentowanie szerokiej oferty artystycznej skierowanej do Klientów centrum.

W Project Art. oglądać można dzieła polskich i zagranicznych artystów. Przestrzeń galerii aranżowana jest za każdym razem inaczej w zależności od tematyki prezentowanych dzieł. Obecnie otwarta jest "Wystawa z tancerkami" – projekt w którym poza malarstwem zostały zaprezentowane także inne formy sztuk wizualnych. Można zobaczyć tu m.in: rzeźby-instalacje Joanny Buczak, malarstwo na jedwabiu Bożeny Kuzio oraz batiki Romy Roman, która należy do najlepszych artystów w Polsce tworzących ?woskowe witraże?.

Galeria sztuki w Porcie Łódź jest bezpłatna i czynna w godzinach otwarcia centrum, poniedziałek ? sobota: 10:00 ? 21:00, niedziele ? 10:00 ? 20:00. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Więcej sztuki w Porcie Łódź Sztuka, LIFESTYLE - Galeria sztuki Project Art., mająca swoją siedzibę w Porcie Łódź zwiększyła swoją powierzchnię do ponad 200 m. kw.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy