Aktualności Hobby LIFESTYLE

Pierwsza edycja x-kom CLASH w Częstochowie

Data publikacji: 2016-06-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pierwsza edycja x-kom CLASH w Częstochowie
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Turnieje gamingowe, najlepsi youtuberzy w kraju, cosplayerzy, konkursy z nagrodami oraz dedykowane strefy partnerów ? to zaledwie część atrakcji, jakie czekać będą na uczestników imprezy x-kom CLASH.

Pierwsza edycja x-kom CLASH w Częstochowie Hobby, LIFESTYLE - Turnieje gamingowe, najlepsi youtuberzy w kraju, cosplayerzy, konkursy z nagrodami oraz dedykowane strefy partnerów ? to zaledwie część atrakcji, jakie czekać będą na uczestników imprezy x-kom CLASH.

Turnieje gamingowe, najlepsi youtuberzy w kraju, cosplayerzy, konkursy z nagrodami oraz dedykowane strefy partnerów ? to zaledwie część atrakcji, jakie czekać będą na uczestników imprezy x-kom CLASH. Dwudniowe wydarzenie organizowane przez firmę x-kom, odbędzie się w weekend 11 ? 12 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.   

x-kom CLASH to największa impreza e-sportowa organizowana w Częstochowie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich graczy i miłośników gamingowego sprzętu. 11 i 12 czerwca w nowoczesnej Hali Częstochowa fani wirtualnej rozgrywki zawalczą o miano najlepszego zespołu w ?Counter-Strike Global Offensive? i ?League of Legends?. Łączna pula nagród wyniesie blisko 100 tysięcy złotych.

W przestrzeni Hali Częstochowa, oprócz emocjonujących rozgrywek i imponującej sceny, znajdą się dedykowane stoiska partnerów, którzy zaprezentują gościom swoje najnowsze produkty i wręczą gamingowe gadżety. Zorganizowane zostaną również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w postaci sprzętu, podzespołów i akcesoriów gamingowych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie konkurs cosplay, na którym pojawią się najpopularniejsze cosplayerki w Polsce. Nie zabraknie również czołówki polskich youtuberów i streamerów. Gracze będą mieli okazję porozmawiać ze swoimi ulubionymi vlogerami, zdobyć autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. W specjalnej Strefie Wolnego Grania do przetestowania będą najnowsze gry.

Kwalifikacje do turnieju głównego wystartowały 20 maja. Do kolejnego etapu awansują drużyny, które zwyciężą w jednym z czterech turniejów kwalifikacyjnych (łącznie cztery formacje). Do rywalizacji w finale x-kom CLASH dołączą również cztery zaproszone przez organizatorów zespoły, które zmierzą się z zakwalifikowanymi drużynami w zamkniętym etapie kwalifikacji.

x-kom CLASH to największy turniej e-sportowy w Częstochowie, który odbędzie się w weekend 11-12 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.   

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pierwsza edycja x-kom CLASH w Częstochowie Hobby, LIFESTYLE - Turnieje gamingowe, najlepsi youtuberzy w kraju, cosplayerzy, konkursy z nagrodami oraz dedykowane strefy partnerów ? to zaledwie część atrakcji, jakie czekać będą na uczestników imprezy x-kom CLASH.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka