Wiadomości Branżowe

Serinus Energy nagrodzony za jakość relacji inwestorskich na GPW

Serinus Energy zdobył tytuł “Lidera RI na GPW 2013” wśród zagranicznych spółek notowanych na rynkach akcji GPW. To już druga nagroda za komunikację z inwestorami przyznana Spółce w ciągu ostatnich miesięcy.

Uczestnicy konkursu na “Lidera RI na GPW 2013” wśród zagranicznych spółek notowanych na rynkach akcji, oceniani byli przez członków Kapituły, w której skład weszli przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Izby Zarządzającej Funduszami i Aktywami, Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych oraz mediów. Nagrodę wręczono 4 czerwca, a z rąk Pawła Graniewskiego – Wiceprezesa Zarządu GPW, odebrał ją Jakub Korczak – Wiceprezes ds. Relacji Inwestorskich i Dyrektor Operacji w Europie Środkowo-Wschodniej Serinus Energy. Przypomnijmy, że parę tygodni temu serwis internetowy relacji inwestorskich spółki zdobył główną nagrodę w konkursie organizowanym przez ukraińską firmą inwestycyjną Concorde Capital, którego celem jest promowanie wzorcowych stron internetowych poświęconych IR.

Jesteśmy dumni z kolejnego wyróżnienia, tym razem przyznanego przez przedstawicieli polskiego rynku kapitałowego. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby inwestorzy byli odpowiednio poinformowani i mieli świadomość, że Spółce zależy na komunikacji z nimi. Nagroda jest dla nas dowodem, że nasze działania są właściwe” – powiedział Jakub Korczak po otrzymaniu nagrody “Lidera RI na GPW 2013”.

–  

(Autor zdjęcia: Małgorzata Pstrągowska)


dostarczył infoWire.pl

Źródło SERINUS ENERGY. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy