Aktualności LIFESTYLE sztuka

PRZEGLĄD PORTFOLIO Z TOMKIEM SIKORĄ W WONDER PHOTO SHOP!

Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą w Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w

Data publikacji: 2017-12-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: PRZEGLĄD PORTFOLIO Z TOMKIEM SIKORĄ W WONDER PHOTO SHOP!
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą w Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie.

PRZEGLĄD PORTFOLIO Z TOMKIEM SIKORĄ W WONDER PHOTO SHOP! Sztuka, LIFESTYLE - Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą w Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie.

PRZEGLĄD PORTFOLIO Z TOMKIEM SIKORĄ W WONDER PHOTO SHOP!

 

W sobotę 16. grudnia w godz. 11:00-15:00 Fujifilm oraz Sklep Bez Nazwy z myślą o wszystkich entuzjastach fotografii organizują przegląd portfolio pod okiem znanego fotografa Tomka Sikory. Wydarzenie obędzie się w nowatorskiej przestrzeni pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie. Koncepcja nowoczesnego laboratorium fotograficznego ściąga na pokład uznane nazwiska w dziedzinie fotografii.

 

Przegląd teczki to ważne wydarzenie w karierze każdego fotografa, zarówno doświadczonego jak i  początkującego. Wszyscy bowiem ? bez względu na wiek i umiejętności ?  chcą stale podnosić kwalifikacje i szkolić się pod okiem fachowców w swojej dziedzinie. Właśnie temu sprzyjać będzie kolejny event fotograficzny, tym razem z udziałem Tomka Sikory, który organizuje zespół Wonder Photo Shop. Już w najbliższą sobotę mistrz obiektywu przyjrzy się pracom uczestników spotkania. Ponadto wzbogaci ich wiedzę opowiadając o swoich wybranych projektach fotograficznych.

 

Cykl foto-wydarzeń w Wonder Photo Shop

Wonder Photo Shop to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. W funkcjonującym od niespełna trzech tygodni concept store odbyła się już Wystawa Podróżnicza Jacka Boneckiego, sesja portretowa z Szymonem Szcześniakiem oraz warsztaty scrapbookingowe. Spotkanie z Tomkiem Sikorą to kolejne wydarzenie w stylu #Wonder, którego ideą jest doświadczanie fotografii w różnych formach. Wonder Photo Shop to nie tylko kreatywny concept store, ale też przestrzeń dedykowana eventom kulturalnym.

 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/542426306137368/

 

 

Wonder Photo Shop Sklep Bez Nazwy

Plac Konstytucji 5

00-657 Warszawa

https://web.facebook.com/wonderphotoshopsbn

 

 

 

*             *             *

Kontakt dla mediów:

studio PRowokacja Agencja Public Relations / tel.: +48 42 209 17 45

Marta Wojewoda / [email protected] / +48 536 744 752

Agnieszka Burzyńska / [email protected] / +48 691 910 037

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
PRZEGLĄD PORTFOLIO Z TOMKIEM SIKORĄ W WONDER PHOTO SHOP! Sztuka, LIFESTYLE - Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą w Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy