Aktualności Hobby LIFESTYLE

Zobacz, dotknij, poczuj ? interaktywna wystawa ?Zmysły w akcji? w SCC

O tym, w jaki sposób ludzkie zmysły wpływają na postrzeganie rzeczywistości można przekonać się odwiedzając interaktywną wystawę ?Zmysły w akcji? w Silesia City

Data publikacji: 2019-02-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zobacz, dotknij, poczuj ? interaktywna wystawa ?Zmysły w akcji? w SCC
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

O tym, w jaki sposób ludzkie zmysły wpływają na postrzeganie rzeczywistości można przekonać się odwiedzając interaktywną wystawę ?Zmysły w akcji? w Silesia City Center.

Zobacz, dotknij, poczuj ? interaktywna wystawa ?Zmysły w akcji? w SCC Hobby, LIFESTYLE - O tym, w jaki sposób ludzkie zmysły wpływają na postrzeganie rzeczywistości można przekonać się odwiedzając interaktywną wystawę ?Zmysły w akcji? w Silesia City Center.

Jak widzą oczy? Jak słyszą uszy? Jak czuje skóra? O tym, w jaki sposób ludzkie zmysły wpływają na postrzeganie rzeczywistości można przekonać się odwiedzając interaktywną wystawę ?Zmysły w akcji? w Silesia City Center. Na pasażach Centrum na dzieci i dorosłych od 28 lutego do 16 marca czeka ponad 30 stanowisk doświadczalnych.

O tym, że zabawa zmysłami może dostarczyć niezapomnianych wrażeń, nie trzeba przekonywać. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała pozwala zrozumieć mechanizmy, jakie kierują ludźmi w różnych sytuacjach. Tak też będzie w Silesia City Center.

Poprzez zmysły oceniamy otaczający nas świat. Interaktywna wystawa w naszym Centrum to okazja, aby je pobudzić i poznać, jak bardzo wpływają na postrzeganie rzeczywistości. Stanowiska doświadczalne zachęcają do aktywnego odkrywania zmysłów ? dzięki nim można próbować, odczuwać, ale też dobrze się bawić ? mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Na odwiedzających czeka ponad 30 stanowisk doświadczalnych. Można przy nich między innymi sprawdzić balans swojego ciała na dysku równowagi, poczuć bosymi stopami różne rodzaje podłoża, robić piruety, tworzyć figury z piasku za pomocą talerzy Chladniego, a nawet wejść do linowej dżungli. Wystawa jest również integracyjną zabawą ? do wykonania niektórych zadań niezbędna jest praca zespołowa.

Interaktywną wystawę ?Zmysły w akcji? można odwiedzać w Silesia City Center od 28 lutego do 16 marca w godzinach funkcjonowania Centrum. Korzystanie ze stanowisk doświadczalnych jest bezpłatne.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zobacz, dotknij, poczuj ? interaktywna wystawa ?Zmysły w akcji? w SCC Hobby, LIFESTYLE - O tym, w jaki sposób ludzkie zmysły wpływają na postrzeganie rzeczywistości można przekonać się odwiedzając interaktywną wystawę ?Zmysły w akcji? w Silesia City Center.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy