Aktualności Film LIFESTYLE

Dzień z ?Akademią Policyjną? w lipcu na kanale TNT

We wtorek (24 lipca) widzowieTNT spędzą cały dzień w towarzystwie kadetów i policjantów z ?Akademii Policyjnej?. Emisja jednej z najzabawniejszych serii komediowych rozpocznie się o godz.

Data publikacji: 2018-07-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dzień z ?Akademią Policyjną? w lipcu na kanale TNT
Kategoria: Film, LIFESTYLE

We wtorek (24 lipca) widzowieTNT spędzą cały dzień w towarzystwie kadetów i policjantów z ?Akademii Policyjnej?. Emisja jednej z najzabawniejszych serii komediowych rozpocznie się o godz. 8.45.

Dzień z ?Akademią Policyjną? w lipcu na kanale TNT Film, LIFESTYLE - We wtorek (24 lipca) widzowieTNT spędzą cały dzień w towarzystwie kadetów i policjantów z ?Akademii Policyjnej?. Emisja jednej z najzabawniejszych serii komediowych rozpocznie się o godz. 8.45.

Wakacje to czas pełen zabawy, radości i pozytywnej energii. Właśnie dlatego kanał TNT przygotował specjalną niespodziankę, która zapewni dodatkową dawkę dobrego humoru. We wtorek (24 lipca) widzowie stacji spędzą cały dzień w towarzystwie kadetów i policjantów z ?Akademii Policyjnej?. Emisja jednej z najzabawniejszych serii komediowych rozpocznie się o godz. 8.45.

Choć od premiery pierwszej części Akademii Policyjnej minęło już ponad 30 lat, to seria wciąż pozostaje jedną z najchętniej oglądanych komedii na całym świecie. Komiczne sytuacje, niesamowite zdarzenia, zabawne dialogi i doskonale zagrane postacie zapewniły ?Akademii Policyjnej? status kultowej produkcji, która wciąż bawi kolejne pokolenia widzów.

?Akademia Policyjna?, czyli pierwsza odsłona cyklu, opowiada historię szkoły policjantów, do której, zgodnie z decyzją burmistrza miasta, może zgłosić się każdy. W jej szeregi przyjętych zostaje wiele nie do końca kompetentnych osób, które zostaną poddane surowemu szkoleniu. Nad edukacją kadetów czuwa komendant Lassard (George Gaynes) oraz złośliwy porucznik Harris (George W. Bailey). Czy wszyscy rekruci pomyślnie zakończą edukację?

W drugiej części, czyli ?Akademii Policyjnej 2: Pierwszym starciu?, młodzi policjanci muszą stawić czoła lokalnemu gangowi niszczącemu miasto. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

?Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły? przedstawia losy podopiecznych komendanta Lassarda, którzy, chcąc ocalić szkołę przed likwidacją, pomagają w szkoleniu nowych kadetów. W ?Patrolu obywatelskim?, czyli czwartej odsłonie serii, policjanci stają się nauczycielami. Ich zadaniem będzie przeszkolenie cywili-ochotników, którzy muszą wesprzeć lokalną policję i pomóc jej patrolować miasto. Przeczuwający klęskę porucznik Harris przygotowuje plan przejęcia dowodzenia Akademią.

?Misja w Miami Beach? to piąta część przygód niezdarnych policjantów. Stróże prawa towarzyszą komendantowi Lassardowi podczas uroczystej gali w Miami Beach, gdzie odbierze specjalną nagrodę. W tym samym czasie do Miami zmierza grupa gangsterów ze skradzionymi diamentami. Policjanci postanawiają odzyskać drogocenne kamienie.

W przedostatniej części serii – ?Akademii Policyjnej 6: Operacji Chaos? – miasto zalewa fala przestępstw. Na prośbę burmistrza w walkę z rabusiami napadającymi na banki i jubilerów zaangażowani zostają policjanci z Akademii. Ostatni, siódmy film, czyli ?Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie? przenosi bohaterów i widzów do Moskwy. Rosyjska mafia próbuje zawładnąć światem za pomocą gry wideo. Chcąc temu zapobiec, policjanci komendanta Lassarda muszę współpracować ze służbami KGB.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dzień z ?Akademią Policyjną? w lipcu na kanale TNT Film, LIFESTYLE - We wtorek (24 lipca) widzowieTNT spędzą cały dzień w towarzystwie kadetów i policjantów z ?Akademii Policyjnej?. Emisja jednej z najzabawniejszych serii komediowych rozpocznie się o godz. 8.45.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy