Aktualności Hobby LIFESTYLE

Letnia ofensywa Klabatera

Data publikacji: 2020-06-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Letnia ofensywa Klabatera
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły ? Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist.

Letnia ofensywa Klabatera Hobby, LIFESTYLE - Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły ? Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist.

Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły ? Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist. To jednak nie koniec działań zaplanowanych na II kwartał tego roku.

Gra Help Will Come Tomorrow zaliczyła udaną premierę w kwietniu tego roku. Na platformie Steam średnia ocen użytkowników to 81%, co stanowi najlepszy wynik wśród gier wydanych przez warszawską spółkę. Sukces jakościowy i sprzedażowy tego tytułu nie uszedł uwadze właścicielowi platformy Steam, firmie Valve. Klabater otrzymał propozycję uruchomienia prestiżowej usługi ?Daily Deal? dla gry, która wystartuje dzisiaj, ok. godziny 19:00 polskiego czasu. Przez jeden dzień Help Will Come Tomorrow będzie dostępne ze zniżką -25%.

Kolejnym potwierdzeniem rynkowego statusu gry jest prestiżowy bundle Help Will Come Tomorrow z grą Dead in Vinland wydaną przez firmę Dear Villagers. Dead in Vinland to jedna z najciekawszych produkcji survivalowych, które pojawiły się na Steamie w ostatnich latach (premiera miała miejsce w kwietniu 2018 roku), gra stanowiła również jedną z inspiracji dla twórców Help Will Come Tomorrow. Obydwa tytuły będą odstępne w tzw. Ultimate Survival Bundle, z łączną zniżką w wysokości 15% (która sumuje się ze zniżką Daily Deal). Dla fanów gier survivalowych jest to duża atrakcja, obie łączy bardzo wiele jeśli chodzi o mechaniki i nacisk położony na relację między bohaterami.

Zwieńczeniem akcji przygotowanych w czerwcu przez Klabatera jest wielka obniżka cen gier warszawskiego wydawcy i producenta w ramach Steam Summer Sale. Poniżej lista produkcji które w dniach 25.06 ? 09.07 można kupić w atrakcyjnych cenach:

Heliborne – 33%

Heliborne (dodatki) – 50%

Regalia: Of Man and Monarchs – 75%

Regalia (dodatki) – 75%

Alice VR – 80%

Apocalipsis – 50%

Apocalipsis (dodatki) – 50%

From Shadows – 80%

Roarr! – 80%

We. The Revolution – 60%

Crossroads inn – 25%

Crossroads Inn (dodatki) – 50%

Crossroads Inn Season Pass – 50%

Help Will Come Tomorrow – 25%

SKYHILL: Black Mist – 10%

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Letnia ofensywa Klabatera Hobby, LIFESTYLE - Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły ? Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Hobby   #LIFESTYLE