Aktualności LIFESTYLE Teatr

Teatr Polonia i Och-Teatr zagrają w lato plenerowe spektakle w Koneserze

Centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze zapowiada plenerowe spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru podczas Lata

Data publikacji: 2020-06-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Teatr Polonia i Och-Teatr zagrają w lato plenerowe spektakle w Koneserze
Kategoria: Teatr, LIFESTYLE

Centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze zapowiada plenerowe spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru podczas Lata Konesera.

Teatr Polonia i Och-Teatr zagrają w lato plenerowe spektakle w Koneserze Teatr, LIFESTYLE - Centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze zapowiada plenerowe spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru podczas Lata Konesera.

Centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze zapowiada plenerowe spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru podczas Lata Konesera. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny, a pierwsze przedstawienie odbędzie się już 2 lipca. Łącznie na terenie kompleksu zostanie pokazanych aż 8 spektakli na świeżym powietrzu, które będą się odbywać do końca sierpnia. Oprócz nich wystąpią również inne teatry ? dla dzieci i dorosłych.

To kolejna edycja sceny plenerowej teatrów Krystyny Jandy, która pierwszy raz zagości w warszawskim Centrum Praskim Koneser przy ul. Ząbkowskiej. Przedstawienia będą odbywały się przez całe wakacje, raz w tygodniu. Wstęp na nie będzie bezpłatny i dostępny dla wszystkich. To efekt rozpoczęcia współpracy pomiędzy Koneserem i Fundacją Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, która prowadzi Teatr Polonia i Och-Teatr.

? Centrum Praskie Koneser to serce odradzającej się warszawskiej Pragi i piękny industrialny klimat. Cieszy nas rozpoczęcie współpracy i to, że po raz kolejny będziemy mogli pokazać szerszej widowni nasz wyjątkowy repertuar. W tym roku przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, które mam nadzieję ucieszą widzów, również tych mniejszych ? zaznacza Krystyna Janda, prezes Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

W lipcu i sierpniu spektakle plenerowe będą grane w Centrum Praskim Koneser raz w tygodniu o godzinie 17.30 (z wyłączeniem 6 sierpnia). W sumie pokazanych zostanie 8 przedstawień, a wśród nich propozycje dla dorosłych i dla dzieci.

Spektakle OCH-TEATRU I TEATRU POLONIA w Centrum Praskim Koneser:

              ?Starość jest piękna?  02.07.2020       17:30

              ?2 000 000 kroków?    09.07.2020       17:30

              ?Związek otwarty?       16.07.2020       17:30

              ?Czerwony Kapturek? 23.07.2020       17:30

              ?Jaś i Małgosia?         30.07.2020       17:30

              ?Lament?                    13.08.2020       17:30

              ?2 000 000 kroków?    20.08.2020       17:30

              ?Flamenco namiętnie? 27.08.2020      17:30

 

Oprócz tego w Centrum Praskim Koneser w lato będzie można obejrzeć spektakle innych teatrów: Portierni Sztuki, Teatru Guliwera oraz Performans, a także wziąć udział w różnych wydarzeniach artystycznych. Wśród nich m.in. Strefa Art. Galerii Dom ze Sztuką, koncerty muzyki klasycznej, Strefa Miejskich Wycieczek i Animacji, Mini Muzeum PRL, kino plenerowe oraz cykl Rozmowy przy Grillu.

Pełny repertuar spektakli oraz szczegółowe informacje o wydarzeniach podczas Lata Konesera są dostępne na stronie: www.koneser.eu

***

Centrum Praskie Koneser to najczęściej nagradzana inwestycja mixed-use w Polsce i  serce odradzającej się warszawskiej Pragi. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Tu można  znaleźć wiele restauracji i barów z kuchnią z całego świata: Bombaj Masala, Zoni, WuWu Bistro, Ferment Praski, frankie?s, ORZO, Koneser Grill by Butchery & Wine, Bar Hotel Moxy, ? Koneser Bar, Syreni Śpiew, a także unikatowe sklepy i polskie marki, niedostępne w galeriach handlowych, tworzone przez rodzimych producentów, jak MUSCAT, Minty dot, Mydlarnia Cztery Szpaki czy Domkove. Centrum Praskie Koneser to laureat nagrody ?Wdechy 2020? za próby pokazywania w miejscu komercyjnym sztuki niekomercyjnej.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Teatr Polonia i Och-Teatr zagrają w lato plenerowe spektakle w Koneserze Teatr, LIFESTYLE - Centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze zapowiada plenerowe spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru podczas Lata Konesera.
Hashtagi: #Teatr #LIFESTYLE

hastagi na stronie:

#teatr polonia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy