Aktualności LIFESTYLE sztuka

MUSICAL Z MUZYKĄ NA ŻYWO PT. ?WPADKI MIŁOSNE? JUŻ WKRÓTCE W WARSZAWIE!

Data publikacji: 2019-10-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MUSICAL Z MUZYKĄ NA ŻYWO PT. ?WPADKI MIŁOSNE? JUŻ WKRÓTCE W WARSZAWIE!
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

MUSICAL Z MUZYKĄ NA ŻYWO PT. ?WPADKI MIŁOSNE? JUŻ WKRÓTCE W WARSZAWIE! Sztuka, LIFESTYLE -

Warszawska premiera spektaklu ?Wpadki miłosne? odbędzie się już 18 października w Warszawskim Domu Technika NOT – w centrum Warszawy. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które z pewnością doprowadzi Was do śmiechu i pozwoli odstresować się po tygodniu pełnym obowiązków.

?Wpadki miłosne z muzyką w tle? to komediowy minimusical z muzyką na żywo ? w dobie półplaybacków jest to rzadka konwencja i niezła gratka. Spektakl wyprodukowany został przez Krakowski Teatr Komedia w reżyserii Dariusza Gnatowskiego, popularnego aktora znanego z wielu ról, m.in. ?Świat według Kiepskich?, ?Ferdydurke?. Muzykę skomponował Roman Czubaty, a teksty piosenek napisał Jan Jakub Należyty, wybitny piosenkarz, aktor estrady, satyryk, wykonawca piosenek. W musicalu występują utalentowane aktorki: Ewa Romaniak, Agata Darnowska, Julita Kożuszek-Borsuk oraz Natalia Pietrasz. Akcja rozgrywa się w Szkole Rodzenia im. Marii Curie-Skłodowskiej i dotyczy czterech pięknych kobiet i trzech przystojnych mężczyzn. Bohaterowie skrywają przed sobą liczne tajemnice. Widzowie przekonają się, czy można kochać gburowatego osiłka, zawsze nieobecnego dyplomatę, męża, który odszedł do młodszej, a także mężczyznę bez skrupułów? finał będzie równie zabawny, co zaskakujący!

Warszawska premiera tego musicalu odbędzie się już 18 października w Warszawskim Domu Technika NOT mieszczącym się przy ul. Czackiego 3/5 – w centrum Warszawy. Premiera ma charakter Kolacji Teatralnej. Rozpoczynamy o godz. 19.00 pyszną polską kuchnią, a następnie strawa dla ducha w postaci musicalu ?Wpadki miłosne z muzyką w tle?.

Spektakl odbędzie się w ramach cyklu ?KOMEDIA W AVANGARDZIE ? Kolacje Teatralne? ? są to spotkania, podczas których widzowie będą mieli okazję obcować z kulturą i przy okazji miło spędzić czas, delektując się doskonałymi daniami we wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MUSICAL Z MUZYKĄ NA ŻYWO PT. ?WPADKI MIŁOSNE? JUŻ WKRÓTCE W WARSZAWIE! Sztuka, LIFESTYLE -
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Hobby   #LIFESTYLE