Aktualności Hobby LIFESTYLE

Prostota zdrowego gotowania, czyli Clever Cooking od Villeroy & Boch!

Data publikacji: 2017-07-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prostota zdrowego gotowania, czyli Clever Cooking od Villeroy & Boch!
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Gotowanie z Clever Cooking od Villeroy & Boch jest proste i przyjemne. Nie ma znaczenia, czy będzie to wykwintna kolacja, rodzinny obiad czy lunch do pracy. Kuchenne akcesoria Clever Cooking to nowoczesne wzornictwo, praktyczne detale i funkcjonalne rozwiązania.

Prostota zdrowego gotowania, czyli Clever Cooking od Villeroy & Boch! Hobby, LIFESTYLE - Gotowanie z Clever Cooking od Villeroy & Boch jest proste i przyjemne. Nie ma znaczenia, czy będzie to wykwintna kolacja, rodzinny obiad czy lunch do pracy. Kuchenne akcesoria Clever Cooking to nowoczesne wzornictwo, praktyczne detale i funkcjonalne rozwiązania.

Zdrowe gotowanie z kolekcją Clever Cooking od Villeroy & Boch jest niewiarygodnie proste. I nie ma znaczenia, czy będzie to wykwintna kolacja dla przyjaciół, rodzinny niedzielny obiad czy lunch, który zabierzesz ze sobą do pracy. Kuchenne akcesoria spod znaku Clever Cooking zaskoczą cię nowoczesnym wzornictwem, praktycznymi detalami  i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dzięki nim przygotowanie posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze. 

W świecie, w którym gotowanie staje się częścią stylu życia, szukasz trików ułatwiających przygotowywanie zdrowych posiłków. Szybkość i prostota to cechy pożądane w kuchni ? w zabieganym dniu mało kto ma czas na przyrządzanie czasochłonnych dań. Z pomocą przychodzi kolekcja Clever Cooking od Villeroy & Boch ? świadoma i zdrowa kuchnia jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna. 

Po prostu praktyczna!

Kto gotuje nie od święta, ten doskonale zna ten widok: kuchenny blat, a na nim mnóstwo naczyń, podstawek, sztućców i innych przydatnych akcesoriów. Dzięki różnorodności zastosowań kolekcji Clever Cooking, bałagan stanie się tylko wspomnieniem, a gotowanie będzie banalne jak nigdy wcześniej. Eleganckie w prostocie wzornictwo, doskonała funkcjonalność i praktyczne rozwiązania uwiodą nie tylko kulinarnych pasjonatów,  ale i młodych adeptów sztuki przyrządzania posiłków. Wykonane z utrzymującej ciepło ceramiki formy do pieczenia posiadają pokrywki, które mogą służyć jako płaskie naczynia do pieczenia lub jako podstawki. Natomiast dopasowane silikonowe rączki chronią dłonie przed oparzeniami. Kwadratowe i okrągłe naczynia mogą być myte w zmywarce, nadają się też do stosowania w mikrofali i zamrażarce.

Gratka dla miłośników makaronów

Przerzucanie spaghetti z garnka do durszlaka, a potem z durszlaka do specjalnej miski? Już nie! W kolekcji Clever Cooking znalazło się naczynie, które spełnia dwie funkcje: pozwala na odcedzenie makaronu i podanie go jeszcze ciepłego na stół. Jak to działa? Okrągła misa posiada silikonowe denko, które odwija się na czas odsączania wody, a zakłada, gdy włoski przysmak ma trafić na stół.

Równie pomysłowy jest  komplet do lazanii. Jeśli i Wy macie problem z wyjęciem jej pierwszej porcji, stalowa łopatka i silikonowa rączka zrobi to za Was. Łopatkę wystarczy umieścić w naczyniu podczas przygotowywania dania, a tuż po jego upieczeniu obkroić kształt łopatki  i wyjąć do góry. Eleganckie podanie tego włoskiego specjału jeszcze nigdy nie było tak proste!

Clever Cooking od Villeroy & Boch to kolekcja, która zachwyci wszystkich miłośników szybkiej i zdrowej kuchni, znacząco ułatwiając przygotowywanie posiłków. Wykonane  z utrzymującej ciepło ceramiki naczynia zostały wyposażone w wielofunkcyjne pokrywki, dopasowane i ergonomiczne silikonowe rączki, zaś naczynia do dań kuchni włoskiej spełniają jednocześnie dwie funkcje.   

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prostota zdrowego gotowania, czyli Clever Cooking od Villeroy & Boch! Hobby, LIFESTYLE - Gotowanie z Clever Cooking od Villeroy & Boch jest proste i przyjemne. Nie ma znaczenia, czy będzie to wykwintna kolacja, rodzinny obiad czy lunch do pracy. Kuchenne akcesoria Clever Cooking to nowoczesne wzornictwo, praktyczne detale i funkcjonalne rozwiązania.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka