Aktualności Film LIFESTYLE

Nat Geo Wild odsłania tajemnice afrykańskich dżelad

Data publikacji: 2017-07-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nat Geo Wild odsłania tajemnice afrykańskich dżelad
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Nat Geo Wild zabierze widzów w etiopskie góry Semien, gdzie leży królestwo afrykańskich dżelad brunatnych.

Nat Geo Wild odsłania tajemnice afrykańskich dżelad Film, LIFESTYLE - Nat Geo Wild zabierze widzów w etiopskie góry Semien, gdzie leży królestwo afrykańskich dżelad brunatnych.

W etiopskich górach Semien leży królestwo, na które padł cień grozy. Władza Walecznego Serca, przywódcy dżeladzkiej rodziny, została zakwestionowana przez młodszego pretendenta do tronu. Teraz samiec będzie musiał nie tylko pokonać rywala, ale również przekonać swoją królową i jej siostry, że jest godzien dalej dzierżyć władzę. W przeciwnym razie straci wszystko.

Rozległe góry Semien w północnej Etiopii są królestwem dżelady brunatnej, gatunku ssaka z rodziny koczkodanowatych. Osobniki te żyją w grupach, a każda rządzona jest przez króla. Jednym z nich jest 12-letni samiec imieniem Waleczne Serce. 

Za każdym samcem, który odniósł sukces, stoi potężna samica, a w tym przypadku jest nią Flo. Podczas, gdy Waleczne Serce chroni rodzinę, Flo zakulisowo nią rządzi. Wspierają ją siostry – Tia i Ruva. Są następne w hierarchii stada. To właśnie one wraz z Flo wybrały Waleczne Serce na swojego króla i to one zdecydują czy zachowa tron, czy odejdzie w niełasce. Samiec może stracić wszystko: władzę, prawo do rozmnażania i dziedzictwo. 

Król będzie musiał stawić czoła młodszemu bratu, dziewięcioletniemu Tiko, który tylko czeka na okazję, by przejąć władzę. To jednak nie wszystko. Samiec musi również udowodnić swojej królowej i jej siostrom, że jest w stanie zaopiekować się rodziną i dalej stać na jej czele. Czy starczy mu sił, by podołać zadaniu? 

?Tron górskiej dżelady? ? premiera w niedzielę 30 lipca o godz. 18:00 na Nat Geo Wild.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nat Geo Wild odsłania tajemnice afrykańskich dżelad Film, LIFESTYLE - Nat Geo Wild zabierze widzów w etiopskie góry Semien, gdzie leży królestwo afrykańskich dżelad brunatnych.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka