Aktualności Film LIFESTYLE

Liza Taste z wizytą w Kołobrzegu

Data publikacji: 2016-11-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Liza Taste z wizytą w Kołobrzegu
Kategoria: Film, LIFESTYLE

"Taste of Travelling" 23 i 24 listopada na National Geographic

Liza Taste z wizytą w Kołobrzegu Film, LIFESTYLE - "Taste of Travelling" 23 i 24 listopada na National Geographic

?Taste of Travelling? to cykl krótkich reportaży łączących tematykę podróżniczą z kulinariami. Prowadząca, Liza Taste, przedstawi w nim znane i mniej znane miejsca, rozmawiając z ludźmi, którzy są najmocniej związani z danym regionem. Celem jej pierwszej wyprawy będzie Kołobrzeg. Efekty i wrażenia z tej wizyty zostaną zaprezentowane w dwóch odcinkach programu 23 i 24 listopada na antenie National Geographic. Program zostanie również wyemitowany 28 i 29 listopada na Nat Geo People.

Niekonwencjonalna prezenterka ?Taste of Travelling?, Liza Taste, pochodzi z Estonii, lecz miłością do gotowania zaraziła się we włoskiej Parmie, gdzie jej rodzina zajmuje się gastronomią. Sama pracowała jako modelka i stylistka.

W swojej pracy Liza łączy kulinaria i modę, tworząc dania inspirowane obowiązującymi trendami oraz stylizacje inspirowane jedzeniem.

Podczas wizyty w Kołobrzegu, Liza we współpracy z lokalnym kucharzem ? szefem kuchni Hotelu AQUARIUS SPA***** – przygotuje potrawę łączącą polską i europejską tradycję kulinarną.

?Taste of Travelling? ? premiera pierwszego odcinka w środę 23 listopada o godz. 19:50. Premiera drugiego odcinka w czwartek 24 listopada o godz. 20:50 na National Geographic. Program będzie można również obejrzeć w poniedziałek (odc. 1) i wtorek (odc. 2) 28 i 29 listopada o godz. 20:50 na Nat Geo People.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Liza Taste z wizytą w Kołobrzegu Film, LIFESTYLE - "Taste of Travelling" 23 i 24 listopada na National Geographic
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy