Aktualności Hobby LIFESTYLE

Scrabble Harry Potter już w Polsce!

Data publikacji: 2019-08-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Scrabble Harry Potter już w Polsce!
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Magiczne Scrabble Harry Potter można kupić już w Polsce!

Scrabble Harry Potter już w Polsce! Hobby, LIFESTYLE - Magiczne Scrabble Harry Potter można kupić już w Polsce!

Harry Potter niedawno obchodził swoje 39 urodziny i chociaż od premiery ostatniej książki minęło już kilka lat, to seria o nastoletnim czarodzieju wciąż cieszy się ogromną popularnością. Powstały adaptacje filmowe kolejnych części, spin-off, sztuka teatralna, wielki park rozrywki w Hollywood, a teraz na polskich fanów sagi czeka nie lada gratka, bo limitowana wersja Scrabble Harry Potter właśnie pojawiła się w Polsce!

Quiddtich, hipogryf, mugol ? te słowa nie są ci obce? Teraz znajdziesz je również w słowniku Scrabble! Nowa odsłona najpopularniejszej gry słownej na świecie inspirowana światem Harry?ego Pottera pozwala graczom używać nie tylko nazwisk bohaterów, ale także nazw miejsc, przedmiotów czy zaklęć. Magiczne słowa będą nie tylko dopuszczalne, ale będą dodawały graczom bonus ?Magical Word? dostępny tylko w tej edycji ? im lepiej znany jest nam świat nastoletniego czarodzieja, tym mamy większą szansę na wygraną!

Scrabble pomyślało również o osobach niezaznajomionych ze światem Harry?ego (czytaj: mugolach) i dodatkiem do tej kolekcjonerskiej wersji jest specjalny słownik zawierający wszystkie magiczne słowa, które można ułożyć za pomocą płytek z literami. W zestawie znajdziemy również karty tematyczne pozwalające na zdobycie większej ilości punktów i podobnie do klasycznej wersji, planszę, cztery stojaki oraz woreczek z płytkami.

Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej wyłącznie w salonach EMPiK i w sklepie internetowym www.empik.com w cenie ok. 180 zł.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Scrabble Harry Potter już w Polsce! Hobby, LIFESTYLE - Magiczne Scrabble Harry Potter można kupić już w Polsce!
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy