Aktualności Film LIFESTYLE

Filmowe Ogrody – Wola Park zaprasza do bezpłatnego kina pod chmurką

Wystartowało ulubione wydarzenie warszawiaków - Filmowa Stolica Lata. W tym roku do grona organizatorów dołączył Wola

Data publikacji: 2018-06-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Filmowe Ogrody – Wola Park zaprasza do bezpłatnego kina pod chmurką
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Wystartowało ulubione wydarzenie warszawiaków – Filmowa Stolica Lata. W tym roku do grona organizatorów dołączył Wola Park.

Filmowe Ogrody - Wola Park zaprasza do bezpłatnego kina pod chmurką Film, LIFESTYLE - Wystartowało ulubione wydarzenie warszawiaków - Filmowa Stolica Lata. W tym roku do grona organizatorów dołączył Wola Park.

Wystartowało ulubione wydarzenie warszawiaków – Filmowa Stolica Lata. W tym roku do grona organizatorów dołączył Wola Park. Dzięki temu mieszkańcy Woli i Bemowa będą mieli okazję bezpłatnie oglądać w swojej okolicy – w Parku Ulricha zlokalizowanym na terenach zewnętrznych centrum handlowego – najlepsze światowe produkcje. Pierwszy seans już 28 czerwca o godz. 21:45. W Filmowym Ogrodzie przy Wola Parku odbędzie się pokaz jednego z najbardziej docenianych filmów – ?Życie Pi?. 

Filmowe Ogrody w Wola Parku to doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu i obejrzeć ciekawe filmy w wyjątkowej i przyjemnej atmosferze. Niewątpliwą zaletą jest także brak biletów, co oznacza, że wstęp na seanse w ramach Filmowej Stolicy Lata 2018 jest bezpłatny.

W najbliższy czwartek w Parku Ulricha miłośnicy kina obejrzą nagrodzoną m.in. czterema Oscarami? – za reżyserię, zdjęcia, muzykę i efekty specjalne – oraz Złotym Globem zachwycającą opowieść o pokonywaniu przeciwności losu, duchowym rozwoju i poszukiwaniu Boga. "Życie Pi" to ekranizacja bestsellera Yanna Martela, sprzedanego w 7 milionach egzemplarzy, który trzeba zobaczyć!

Filmowe Ogrody działają w ramach Wola Park Summer Camp, czyli wielkiej strefy rozrywki, sportu i relaksu, która znajduje się w Parku Ulricha. Seanse ?pod chmurką?  odbywać się będą w każdy czwartek wakacji – w czerwcu i lipcu o godz. 21:45, a w sierpniu o 21:15. Wstęp jest zawsze bezpłatny. 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Filmowe Ogrody - Wola Park zaprasza do bezpłatnego kina pod chmurką Film, LIFESTYLE - Wystartowało ulubione wydarzenie warszawiaków - Filmowa Stolica Lata. W tym roku do grona organizatorów dołączył Wola Park.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy