Aktualności LIFESTYLE sztuka

Warsztaty twórcze w iSpot

Data publikacji: 2018-11-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Warsztaty twórcze w iSpot
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

iSpot zaprasza wszystkich pasjonatów designu, fotografii oraz muzyki do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych w ramach cyklu iWorkShops, prowadzonych przez fascynujących przedstawicieli każdej z branż. Bezpłatne spotkania realizowane są w wybranych salonach iSpot.

Warsztaty twórcze w iSpot Sztuka, LIFESTYLE - iSpot zaprasza wszystkich pasjonatów designu, fotografii oraz muzyki do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych w ramach cyklu iWorkShops, prowadzonych przez fascynujących przedstawicieli każdej z branż. Bezpłatne spotkania realizowane są w wybranych salonach iSpot.

iSpot zaprasza wszystkich pasjonatów designu, fotografii oraz muzyki do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych w ramach cyklu iWorkShops, prowadzonych przez fascynujących przedstawicieli każdej z branż. Bezpłatne spotkania realizowane są w wybranych salonach iSpot Apple Premium Reseller w Warszawie, Poznaniu, Krakowie oraz Gdańsku.

Warsztaty design?

? to gratka dla pasjonatów tworzenia grafiki użytkowej (w szczególności na urządzeniach Apple). iSpot zaprosił do współpracy artystów zajmujących się projektowaniem wzorów przenoszonych na ubrania, czapki, a nawet legowiska dla psów. Prowadzący, którzy wykorzystując zamiłowanie do sztuki, rozkręcili własne biznesy, podzielą się z uczestnikami wiedzą z zakresu produkcji gotowych produktów, a także przeprowadzą kurs tworzenia unikatowych dzieł na iPadach. Wśród zaproszonych instruktorów znaleźli się m. in. Jaśmina Parkita (Dzień Dobry), Monika Gibas i Samira Jassim (Bazgrołaki), Łukasz Milanowski (TakPara).

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty z tworzenia fotografii poprowadzi Jakub Kaźmierczyk, polski fotograf i bloger, którego prace obejmują tak szerokie spektrum, jak fotografia portretowa, modowa czy też kulinarna. Tematem spotkań będzie nauka tworzenia lepszych zdjęć z wykorzystaniem iPhone?a i aplikacji dedykowanych edycji obrazów. W dobie, gdy każdy posiadacz smartfona może być fotografem, warsztaty są doskonałą okazją, aby zaczerpnąć wskazówek od specjalisty, dotyczących tego, jak pracować z powszechnie dostępnym sprzętem, aby efekty były jak najlepsze.

Warsztaty muzyczne

Kolejne spotkania w ramach nauki komponowania muzyki, wspierane przez producenta słuchawek Beats. Tym razem iSpot zaprosił Sonara Soul, czyli Łukasza Stachurko, producenta muzycznego oraz DJ?a do zaprezentowania uczestnikom warsztatów, jak urządzenia i aplikacje Apple, mogą pomóc w tworzeniu i remasteringu dźwięków. Goście będą mieli okazję samodzielnie skomponować beaty, a także porozmawiać o polskiej scenie muzycznej i podzielić się swoimi doświadczeniami z pracą ze sprzętem z Kalifornii.

 

Harmonogram nadchodzących spotkań:

Warsztaty design:

24.11. Galeria Mokotów, godzina 16:00. Prowadząca: Jaśmina Parkita (Dzień Dobry), temat: projektowanie grafik na motywach kwiatowych
24.11. Posnania, godzina 16:00. Prowadzący: Republik of Patterns, temat: projektowanie grafiki z powtarzalnymi wzorami
1.12. Arkadia, godzina 16:00. Prowadzące: Monika Gibas i Samira Jassim (Bazgrołaki), temat: nadruki/naprasowanki
1.12. Galeria Krakowska, godzina 16:00. Prowadzący: Łukasz Milanowski (TakaPara), temat: projektowanie grafiki na skarpetkach

Warsztaty fotograficzne:

26.11. Posnania, godzina 18:30
30.11. Galeria Bałtycka, godzina 16:30
3.12. Arkadia, godzina 18:30
4.12. Galeria Mokotów, godzina 14:00
5.12. Galeria Północna, godzina 12:00
6.12. Galeria Krakowska, godzina 12:30

Wstęp wolny po rejestracji na ispot.pl.

Warsztaty muzyczne:

22.11. Arkadia, godzina 18:00
24.11. Posnania, godzina 18:00
29.11. Galeria Krakowska, godzina 18:00
1.12. Galeria Mokotów, godzina 18:00
6.12. Galeria Północna, godzina 18:00
8.12. Galeria Bałtycka, godzina 18:00

Wstęp wolny po rejestracji na ispot.pl.

 

 

***

iSpot Polska ? informacje

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone?ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot, klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań. iSpot Poland jest częścią Hili Ventures.

Więcej informacji na stronie: www.ispot.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Warsztaty twórcze w iSpot Sztuka, LIFESTYLE - iSpot zaprasza wszystkich pasjonatów designu, fotografii oraz muzyki do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych w ramach cyklu iWorkShops, prowadzonych przez fascynujących przedstawicieli każdej z branż. Bezpłatne spotkania realizowane są w wybranych salonach iSpot.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy