Aktualności Film LIFESTYLE

?Fantastyczne piątki? w październiku na kanale TNT

Data publikacji: 2018-10-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ?Fantastyczne piątki? w październiku na kanale TNT
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Są pełne magii i nadprzyrodzonych stworzeń, a ich akcja dzieje się alternatywnym, często mrocznym i niebezpiecznym świecie. Filmy fantastyczne rozbudzają wyobraźnię widzów, dzięki czemu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością ?Fantastyczne piątki?, w październiku na TNT.

?Fantastyczne piątki? w październiku na kanale TNT Film, LIFESTYLE - Są pełne magii i nadprzyrodzonych stworzeń, a ich akcja dzieje się alternatywnym, często mrocznym i niebezpiecznym świecie. Filmy fantastyczne rozbudzają wyobraźnię widzów, dzięki czemu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością ?Fantastyczne piątki?, w październiku na TNT.

Są pełne magii i nadprzyrodzonych stworzeń, a ich akcja dzieje się alternatywnym, często mrocznym i niebezpiecznym świecie. Filmy fantastyczne rozbudzają wyobraźnię widzów, dzięki czemu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Z myślą o wszystkich fanach tego gatunku stacja TNT przygotowała specjalny cykl ?Fantastyczne piątki?, w ramach którego wyświetli najlepsze filmy fantasy. Emisje rozpoczynają się w każdy piątek o godz. 21.00.

Długie, jesienne wieczory są doskonałą okazją, by razem z TNT wyruszyć do krainy magii i alternatywnej rzeczywistości, gdzie pośród niezwykłych krajobrazów królują wampiry, wilkołaki, kosmici oraz wiele innych, podobnych im stworzeń.

Pierwszym filmem, jaki zostanie wyemitowany w ramach ?Fantastycznych piątków?, będzie ?Underworld?. To opowieść o trwającym od wieków konflikcie między dobrze wykształconymi wampirami a brutalnymi i budzącymi strach wilkołakami. Jeden z wilkołaków, Michael, jest posiadaczem bardzo cennej dla obu ras rzeczy. Gdy tylko krwiopijcy się o tym dowiadują, wysyłają piękną wojowniczkę Selene, aby zdobyła przedmiot pożądania. Podczas misji wampirzyca poznaje prawdę o początkach wojny i odkrywa, że zarówno wampirom, jak i wilkołakom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Tydzień później widzowie TNT obejrzą ?Kruka?, w którym główną rolę zagrał Brandon Lee, syn legendarnego mistrza wschodnich sztuk walki Bruce?a Lee. Produkcja przedstawia historię Erica ? początkującego gwiazdora rocka, który zostaje zamordowany. Po roku powraca, by w towarzystwie kruka ? władcy zmarłych ludzi, dokonać zemsty na swych prześladowcach. Atutem filmu, oprócz doskonałej gry aktorskiej, jest niezwykła charakteryzacja i scenografia, które podkreślają mroczny klimat produkcji.

?Nieustraszeni bracia Grimm? to kolejny film, jaki wyświetli stacja TNT w ramach październikowych ?Fantastycznych piątków?. Opowiada on historię rodzeństwa ? Jakuba i Wilhelma, którzy chcąc zdobyć sławę zwalczają wymyślone przez siebie potwory. Nie wiedzą jednak, że prawdziwy bój przyjdzie im stoczyć dopiero, gdy zostaną poproszeni o rozwiązanie serii tajemniczych zniknięć małych dziewczynek w niezwykłym, zaczarowanym lesie. W rolę tytułowych braci wcielili się Heath Ledger i Matt Damon.

Ostatnim filmem wyemitowanym w ramach cyklu ?Fantastyczne piątki? będzie ?Mortal Kombat?. Produkcja, przez wielu uznawana za jedną z bardziej udanych ekranizacji gry komputerowej, opowiada o turnieju na śmierć i życie, którego wygrana dzieli siły zła od zawładnięcia ludzkością. Do walki przeciwko przybyszom zza światów stają ziemscy wojownicy. Czy siłom zła uda się opanować ziemię i zawładnąć ludzkością?

Plan emisji:

piątki o godz. 21.00

5.10. ? Underworld

12.10. ? Kruk

19.10. ? Nieustraszeni bracia Grimm

26.10. ? Mortal Kombat

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
?Fantastyczne piątki? w październiku na kanale TNT Film, LIFESTYLE - Są pełne magii i nadprzyrodzonych stworzeń, a ich akcja dzieje się alternatywnym, często mrocznym i niebezpiecznym świecie. Filmy fantastyczne rozbudzają wyobraźnię widzów, dzięki czemu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością ?Fantastyczne piątki?, w październiku na TNT.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka