Aktualności LIFESTYLE sztuka

Widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź na Wystawę MUST SEE

Data publikacji: 2019-02-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź na Wystawę MUST SEE
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00 w Centrum kreatywności Targowa.

Widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź na Wystawę MUST SEE Sztuka, LIFESTYLE - Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00 w Centrum kreatywności Targowa.

Ciągle szukasz inspiracji, a wszędzie znajdujesz nudę?  Instagram, Pinterest ? tam już wszystko widziałeś. Nie scrolluj dalej, 10 lutego przyjdź do Centrum Kreatywności Targowa na Wystawę MUST SEE, zobacz projekty, których nie znajdziesz w sieci. Gwarantowane: świeże pomysły i odwaga twórcza. A co jeszcze?

Spersonalizowana nagroda dla sportowców tworzona w oparciu o dane zebrane przez aplikacje podczas ich aktywności sportowej, zaprojektowana przez Emilę Nykę. Oparte na podwójnym znaczeniu i żarcie plakaty Vadyma Solowskiego, czy robot wspierający rozwój dzieci ze spektrum autyzmu stworzony przez Basię Brzostko. A także ?Ilustrowany przewodnik po Łodzi? i inne publikacje, których szatą graficzną zajęła się Anna Olczak, a także krótkometrażowe prace młodych reżyserów i animatorów. To tylko kilka przykładów ze 111 prac, które zostały wyróżnione w trakcie przeglądu See&Say.

Jak co roku do przeglądu zgłosiło się bardzo dużo utalentowanych młodych ludzi. Część z nich pomimo, że jest na początku drogi zawodowej zaskoczyła nas swoją dojrzałością. Niejednokrotnie mieliśmy wrażenie, że rozmawiamy z ludźmi doświadczonymi i już ukształtowanymi. Wierzę, że te odkryte talenty się rozwiną z korzyścią dla całej branży kreatywnej. Mocno trzymam za nich kciuki – Wojtek Dagiel, pomysłodawca i wieloletni ekspert przeglądu See&Say oraz dyrektor kreatywny i współzałożyciel agencji LVOV.

Przegląd See&Say odbył się już po raz szósty. Młodzi twórcy mogli zgłosić swoje prace w 18 kategoriach takich jak ilustracja, fotografia, product design, creative technology, gra, audio, video czy moda. Pełna lista kategorii znajduje się pod adresem https://seesay.pl/kategorie/ . Projekty, które będzie można zobaczyć na Wystawie MUST SEE zostały wyłonione z 600 zgłoszeń, przez 60 najlepszych ekspertów i praktyków. Wśród nich możemy znaleźć między innymi: fotografki Magdę Wunsche i Agę Samsel, ilustratorów Olę Niepsuj i Pawła Jońcę, projektów Edgara Bąka, Mamastudio i UVMW, właścicielkę marki modowej KAS KRYST czy ekspertów technologicznych Adama Badowskiego z CD Projekt RED i Krzysztofa Golińskiego z PanGeneratora.

Dzieląc się spostrzeżeniami z innymi ekspertami, wiem, że to był najlepszy rok i mieliśmy okazję rozmawiać z naprawdę z wyjątkowymi ludźmi, których twórczością trzeba się dzielić i promować. MUST SEE 2019 to idealna platforma, by wszyscy z branży kreatywnej mogli o nich usłyszeć. To wystawa najlepszych z najlepszych i warto się przekonać na własne oczy jakie pomysły na siebie ma świeża krew polskiej branży kreatywnej – powiedziała projektantka i właścicielka marki KAS KRYST.

Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00 w Centrum kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, prace będzie można oglądać do 24 lutego w godzinach 7:00 ? 21:00.

Więcej szczegółów na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/372926029951662/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Widziałeś już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź na Wystawę MUST SEE Sztuka, LIFESTYLE - Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00 w Centrum kreatywności Targowa.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Hobby   #LIFESTYLE