Aktualności LIFESTYLE sztuka

Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP

Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej

Data publikacji: 2017-03-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP

Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP Sztuka, LIFESTYLE - Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP

Eksperci marki Tikkurila, w ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, poprowadzą warsztaty dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz tej uczelni dotyczące zastosowania farb. Zajęcia, podczas których uczestnicy będą mogli w praktyce poznać właściwości różnych produktów do malowania wnętrz i podszlifować swoje malarskie umiejętności odbędą się w czwartek, 9 marca br.

 

– Na warszawskiej ASP przeprowadzamy zajęcia już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. To świetny sposób na przekazanie młodym ludziom przydatnej, praktycznej wiedzy, która z pewnością będzie bardzo pomocna w wykonywaniu zawodu architekta. Nasze zajęcia organizowane są w dwóch turach. Podczas seminarium studenci mieli okazję zapoznać się z różnymi produktami do malowania, a teraz przy okazji warsztatów będą mogli przećwiczyć ich zastosowanie oraz nauczyć się, jak własnoręcznie wykonać różnorodne efekty dekoracyjne. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a studenci cenią sobie możliwość uczestniczenia w takich spotkaniach ? mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

 

Marcowe warsztaty z Tikkurila to druga część cyklu szkoleniowego, obejmującego również wykład teoretyczny, który odbył się w ubiegłym roku. Tikkurila współpracuje w podobny sposób m.in. z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP Sztuka, LIFESTYLE - Warsztaty z ekspertami Tikkurila na warszawskiej ASP
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy