Aktualności Film LIFESTYLE

Polówka – ostatnia projekcja w kinie samochodowym

Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w kinie

Data publikacji: 2016-09-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polówka – ostatnia projekcja w kinie samochodowym
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w kinie samochodowym.

Polówka - ostatnia projekcja w kinie samochodowym Film, LIFESTYLE - Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w kinie samochodowym.

Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w kinie samochodowym. ?Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia? ? komedia w reżyserii mistrza brytyjskiego kina Mike?a Leigh zakończy filmowy cykl ?Girls?, który odbywał się w ramach Letniego Festiwalu Filmowego w Porcie Łódź przez całe wakacje.  

Projekcja tej znakomitej brytyjskiej komedii odbędzie się w najbliższy czwartek, 8 września o godzinie 21:00. Akcja filmu osadzona jest we współczesnym Londynie, gdzie mieszka główna bohaterka  – Poppy (w tej roli Sally Hawkins). Poppy jest nauczycielką o ogromnym poczuciu humoru oraz dystansie do siebie i świata. Jej entuzjazm i optymizm jest powodem wielu zabawnych perypetii. Czy w jej życiu pojawi się ktoś, kto zawładnie jej sercem? Dla widzów -gwarantowana dawka dobrego humoru.

?Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia? był wielokrotnie nagradzany i pokazywany na wielu festiwalach filmowych m.in. w Berlinie i Nowym Jorku. Sally Hawkins za swoją rolę otrzymała nagrodę podczas Berlinale, Satelitę dla najlepszej aktorki komediowej oraz nominację do takich prestiżowych nagród jak: Złoty Glob, Europejska Nagroda Filmowa czy nagrody BIFA

Ekran filmowy w kinie samochodowym zlokalizowany jest przy wjeździe na parking podziemny centrum.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polówka - ostatnia projekcja w kinie samochodowym Film, LIFESTYLE - Port Łódź zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w kinie samochodowym.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy