Aktualności Hobby LIFESTYLE

Napraw rower w Porcie Łódź.

Data publikacji: 2015-06-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Napraw rower w Porcie Łódź.
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Wakacje to wyśmienity czas na organizację wycieczek rowerowych w gronie rodziny i przyjaciół. Teraz na trasie warto zahaczyć o Port Łódź, bo właśnie stanęły tu dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów.

Napraw rower w Porcie Łódź. Hobby, LIFESTYLE - Wakacje to wyśmienity czas na organizację wycieczek rowerowych w gronie rodziny i przyjaciół. Teraz na trasie warto zahaczyć o Port Łódź, bo właśnie stanęły tu dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów.

Wakacje to wyśmienity czas na organizację wycieczek rowerowych w gronie rodziny i przyjaciół.Teraz na trasie warto zahaczyć o  Port Łódź, bo właśnie  stanęły tu dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów.

Stacje zaopatrzone zostały w stojak, poręczne narzędzia rowerowe oraz pompki do wszystkich rodzajów zaworów, co umożliwia napompowanie kół nie tylko w rowerach ale także w wózkach dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Dzięki stacjom, cykliści mogą  bezpłatnie naprawić poluzowane hamulce czy rozregulowane w rowerze przerzutki, a także wymienić pęknięte szprychy. Jeśli cyklista ma problemy z samodzielną naprawą usterki, wystarczy, że zeskanuje telefonem umiejscowiony na stacji kod QR, a ten przeniesie go do strony internetowej z instrukcją naprawy jednośladu. Samoobsługowe stacje naprawy rowerów zlokalizowane są na parkingu Portu Łódź obok sklepów IKEA oraz Leroy Merlin. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

– Nasze centrum jest przyjazne dla wszystkich uczestników ruchu. Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, do dyspozycji Klientów oddaliśmy  4 500 bezpłatnych miejsc parkingowych z wydzielonymi miejscami dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, a na potrzeby rowerzystów zamontowane zostały stojaki rowerowe. Teraz poszliśmy o krok dalej udostępniając miłośnikom jednośladów stacje, przy których będą mogli bezpłatnie naprawić samodzielnie usterkę  w swoim rowerze ? mówi Emilia Lange ? Cichocka, menadżer marketingu Port Łódź.

Rower to popularny środek transportu ze względu na niskie koszty oraz wygodę i możliwość szybkiego przemieszczenia się. Jazda na rowerze zapewnia dobrą kondycję, a także jest ekologiczna ponieważ rowery nie szkodzą środowisku. Wybierając się na wycieczkę najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno cyklistów, jak i innych uczestników ruchu, dlatego ważne by nasz jednoślad był sprawny technicznie. A wtedy szeroka droga przed nami. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Napraw rower w Porcie Łódź. Hobby, LIFESTYLE - Wakacje to wyśmienity czas na organizację wycieczek rowerowych w gronie rodziny i przyjaciół. Teraz na trasie warto zahaczyć o Port Łódź, bo właśnie stanęły tu dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE