Aktualności Hobby LIFESTYLE

Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych

Data publikacji: 2019-11-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła.

Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych Hobby, LIFESTYLE - Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła.

Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła. Oferta przygotowana przez twórców projektu ? Marzenę i Andrzeja Kołodziej ? to zarówno warsztaty rzemieślnicze, artystyczne, jak i ekologiczne, które będą okazją do stworzenia designerskiego rękodzieła oraz pozwolą na zdobycie nowych umiejętności.

Co kryje się za tajemniczą nazwą portalu?

Czytelnikom Małgorzaty Musierowicz feblik znany jest z powieści o tym samej nazwie, natomiast według słownika języka polskiego oznacza sympatię do kogoś. Dla Marzeny Kołodziej, współzałożycielki portalu to ? klucz do świata ludzi pełnych pasji i wolności, którzy robią to, co kochają. ? Feblik, to przede wszystkim miejsce z ofertą wartościowych warsztatów oraz, które łączy ludzi, zarówno twórców, jak i tych, którzy dopiero poszukują swojej pasji ? dodaje Andrzej Kołodziej.

Z Feblikiem nauczysz się tworzyć m.in. kosmetyki naturalne czy makramę

Na portalu znajdziemy warsztaty rzemieślnicze, w tym renowacji mebli, kaletnicze, introligatorskie, nożownicze, tkackie; artystyczne, a w ich ramach warsztaty makramy, linorytu, drzeworytu, ceramiczne, biżuterii, kaligraficzne, sitodruku, rysunku artystycznego, nie zabraknie też zajęć z obszaru ekologii, florystyki, kosmetyków naturalnych, a także warsztatów zielarskich czy pszczelarskich. Bogatą ofertę już niedługo dopełni blog, który ma być inspiracją do rozwoju i spędzania wolnego czasu z bliskimi.

? Chcemy być także przestrzenią wymiany opinii między pasjonatami a poszukiwaczami. Dzięki dołączeniu do portalu części lifestylowej w postaci bloga, mamy szansę dotrzeć do bardzo dużej grupy zainteresowanych twórczym spędzaniem czasu i stworzyć największą tego typu społeczność w Warszawie ? dodaje Marzena Kołodziej. Na blogu będą pojawiały się relacje z warsztatów, spotkań z twórcami i wydarzeń, których partnerem jest Feblik.

Przejrzysty układ i intuicyjna nawigacja

Poruszanie się po portalu ułatwią zakładki tematyczne, a wśród nich zakładka warsztaty, vouchery i poznaj nas. Treści prezentowane są w nowoczesnej formie tekstowej i graficznej, nie zabraknie inspirujących historii i wywiadów wideo z pasjonatami. Równolegle treści publikowane będą w kanałach społecznościowych jak Facebook i Instagram. Feblik.pl działa w responsywnej wersji, co pozwala na komfortowe korzystanie z portalu na urządzeniach mobilnych. Ponadto, serwis posiada mobilne formy płatności, więc za warsztat zapłacimy w szybki i bezpieczny sposób.

Starannie dobrani partnerzy

Prowadzący warsztaty oferowane przez portal feblik.pl zostali wybrani osobiście przez twórców portalu. ? Przy wyborze kierowaliśmy się zarówno jakością samych warsztatów, jak i osobowością każdego z nich ? dodają. Każdy z warsztatów ma swoją osobną zakładkę, gdzie odwiedzający znajdą wyczerpujące informacje o pracowni, o prowadzącym, o warsztacie, a także o tym, dla kogo jest dedykowany i czego można się dzięki niemu nauczyć.

Twórczo w pojedynkę lub z bliskimi

? Na warsztaty można wybrać się w pojedynkę bądź zabrać ze sobą rodzinę czy paczkę znajomych. I nieważne czy jesteś początkujący, czy doświadczony, bo zawsze znajdziesz coś dla siebie. Wyszukasz i kupisz warsztaty w prosty oraz szybki sposób, oszczędzając czas, który przeznaczysz na coś, co naprawdę lubisz robić ? dodaje Andrzej.

Portal dla wszystkich

Feblik.pl jest dostępny dla każdego ? nie jest wymagana rejestracja. Użytkownicy mogą łatwo kupić warsztat dla siebie lub bliskich ? np. w postaci vouchera, a twórcy-pasjonaci zainteresowani poprowadzeniem warsztatu mogą dodać swoją ofertę, za pomocą zakładki ?Moje konto".

____

Twórcy Feblik.pl

Marzena Kołodziej

Pasjonatka gór i biegów górskich. Uwielbia przebywać z ludźmi, śmiać się i rozmawiać. Jeszcze bardziej lubi patrzeć, jak robią to inni. Dlatego marzyła, aby stworzyć miejsce o ludziach dla ludzi.

Andrzej Kołodziej

Wulkan pozytywnej energii. Ma fisia na punkcie triatlonów i aktywności fizycznej. Angażuje się na 100 procent we wszystko, co robi. Działanie to jego pasja, dlatego marzenie Marzeny przekształcił w Feblika.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych Hobby, LIFESTYLE - Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Film   #LIFESTYLE