Aktualności Hobby LIFESTYLE

Najpierw pokój, teraz kuchnia! Trwa Wielka Loteria Portu Łódź i IKEA

Data publikacji: 2017-10-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najpierw pokój, teraz kuchnia! Trwa Wielka Loteria Portu Łódź i IKEA
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Kuchnia marzeń ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD ? to główna nagroda w trwającej do 5 listopada Loterii Paragonowej w Porcie Łódź. Uczestnicy podczas zabawy mają także okazję wygrać bony do sklepu IKEA oraz mnóstwo nagród dodatkowych.

Najpierw pokój, teraz kuchnia! Trwa Wielka Loteria Portu Łódź i IKEA Hobby, LIFESTYLE - Kuchnia marzeń ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD ? to główna nagroda w trwającej do 5 listopada Loterii Paragonowej w Porcie Łódź. Uczestnicy podczas zabawy mają także okazję wygrać bony do sklepu IKEA oraz mnóstwo nagród dodatkowych.

Kuchnia marzeń ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD ? to główna nagroda w trwającej do 5 listopada Loterii Paragonowej w Porcie Łódź. Uczestnicy podczas zabawy mają także okazję wygrać bony do sklepu IKEA oraz mnóstwo nagród dodatkowych. Poprzednia, czerwcowa edycja, zaowocowała metamorfozą pokojów dziecięcych w domu zwyciężczyni. Teraz czas na kuchnię! Do kogo uśmiechnie się los?

Pokój, a może dwa?

Zwyciężczyni poprzedniej edycji loterii ? Pani Sylwia od początku wiedziała, że wygraną będzie chciała przeznaczyć na pokój dzieci. Choć nagrodą miał być jeden pokój, IKEA nie kazała Pani Sylwii wybierać i urządziła dwa pokoje dziecięce: dla rocznych bliźniaków i dla 3-letniej Hani, której potrzeby są już zupełnie inne niż maluchów.

Projektem metamorfozy zajęła się jedna z dekoratorek IKEA Łódź ? Dagmara Fajks, która na co dzień w pracy zajmuje się aranżowaniem wnętrz, a prywatnie jest blogerką wnętrzarską (roomor!). Przez kilka tygodni w stałym kontakcie z Panią Sylwią przygotowywała projekt: od inspiracji w sklepie, poprzez koordynowanie zmian, po finalne dodatki, które nadały wnętrzom smaku.

– Pani Sylwia miała wizję pokoju dla swoich dzieci. Ja pomogłam ją dopracować tak by całość była nie tylko piękna, ale też funkcjonalna i bezpieczna dla dzieci, po to by czuły się swoich pokojach swobodnie ? mówi Dagmara Fajks, dekorator IKEA Łódź.

Pokój 3-letniej Hani to połączenie stylu skandynawskiego z ukochanym przez dziewczynki w tym wieku kolorem różowym. Szarość, biel oraz naturalne materiały (m.in. lniane zasłony pięknie przepuszczające światło) nadały mu romantycznego charakteru.

IKEA jednak zawsze zwraca szczególną uwagę na najmłodszych, więc bok biurka jest jednocześnie domkiem dla lalek, na podłodze jest miękki dywan i mnóstwo miękkich poduszek i pluszaków, a centralnym miejscem zabaw stała się kuchenka dla dzieci z zamontowanymi obok skrzynkami na warzywa i owoce (oczywiście pluszowe). To miejsce jednoczy w zabawie całe rodzeństwo: roczna Zosia i Wojtek bawią się tam z siostrą w małych kucharzy.

Projektując pokój bliźniaków dekoratorka IKEA chciała przede wszystkim połączyć dwa światy ? chłopięcy i dziewczęcy, pamiętając jednocześnie o tym, że w pokoju takich maluchów bardzo często przebywają rodzice. Udało się stworzyć dwie zrównoważone strefy, pamiętając o miejscu do wspólnej zabawy, także ze starszą siostrą.

A teraz? kuchnia! Zagraj, może to szczęśliwy los!

Aby wziąć udział w jesiennej edycji loterii, w której do wygrania jest metamorfoza kuchni, należy zrobić zakupy w sklepach Portu Łódź za minimum 50 zł do 5 listopada, a następnie udać się z paragonem do jednego z dwóch punktów loteryjnych, zlokalizowanych w Atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin. Udział w zabawie można brać wielokrotnie, mając jednak na uwadze fakt, że jeden paragon na kwotę 50 zł upoważnia do otrzymania jednego kuponu loteryjnego.

Każdego dnia zabawy można również zdobyć nagrody natychmiastowe. Przy punktach loteryjnych zostały usytuowane specjalne koła fortuny. Po dokonaniu zakupów na kwotę minimum 50 zł i wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego każdy może dać sobie dodatkową szansę na traf szczęścia i zakręcić kołem! Na uczestników zabawy czeka ponad 2000 natychmiastowych nagród. Są to między innymi: akcesoria kuchenne, torby zakupowe, vouchery do sklepu IKEA i hot dogi.

Wielki Finał

Wielki Finał Loterii odbędzie się 5 listopada o godzinie 17:00 w Atrium Portu Łódź obok sklepu IKEA. Wtedy to zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma 25 000 zł na metamorfozę kuchni, którą przeprowadzą dekoratorzy IKEA. Będzie to 20 000 zł na meble i sprzęt AGD oraz 5 000 zł na usługi transportu i montażu mebli. Jednak to nie koniec wrażeń!  Wylosowane zostaną także dodatkowe trzy nagrody główne – bony do sklepu IKEA na kwoty odpowiednio 2000 zł, 1000 zł i 500 zł. Podczas finału trzeba mieć przy sobie dowód osobisty oraz paragon za zakupy, uprawniający do udziału w Loterii. Podczas Wielkiego Finału Loterii, dla miłośników gotowania Port Łódź przygotował dodatkową niespodziankę ? pokaz kulinarny w wykonaniu finalistów popularnego programu MASTERCHEF – Klaudii Budny i Adama Kozaneckiego.  

Regulamin Wielkiej Loterii Paragonowej dostępny jest na stronie www.portlodz.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najpierw pokój, teraz kuchnia! Trwa Wielka Loteria Portu Łódź i IKEA Hobby, LIFESTYLE - Kuchnia marzeń ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami AGD ? to główna nagroda w trwającej do 5 listopada Loterii Paragonowej w Porcie Łódź. Uczestnicy podczas zabawy mają także okazję wygrać bony do sklepu IKEA oraz mnóstwo nagród dodatkowych.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka