Aktualności Hobby LIFESTYLE

Kamerki Xiaoyi teraz w sieci x-kom

Data publikacji: 2016-03-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kamerki Xiaoyi teraz w sieci x-kom
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Poszerza się oficjalna dystrybucja kamer marki Xiaoyi w Polsce. Teraz dostępne są także w 23 sklepach x-kom. To nie koniec ekspansji. Dystrybutor prowadzi zaawansowane rozmowy z jedną z dużych sieci wielkopowierzchniowych sklepów z elektroniką użytkową.

Kamerki Xiaoyi teraz w sieci x-kom Hobby, LIFESTYLE - Poszerza się oficjalna dystrybucja kamer marki Xiaoyi w Polsce. Teraz dostępne są także w 23 sklepach x-kom. To nie koniec ekspansji. Dystrybutor prowadzi zaawansowane rozmowy z jedną z dużych sieci wielkopowierzchniowych sklepów z elektroniką użytkową.

Oficjalna sprzedaż kamerek Yi Home oraz Yi Action w Polsce wystartowała na początku tego roku. Do tej pory były dostępne tylko na portalu internetowym xiaoyi.pl. Teraz można je kupić również poprzez sieć x-kom, na razie online z możliwością odbioru osobistego, a w krótkim czasie także bezpośrednio w 23 sklepach w największych miastach w kraju.

? Nawiązaliśmy współpracę z x-kom dlatego, że to sieć specjalistycznych sklepów z kompetentną obsługą. W sklepie będzie można obejrzeć i lepiej poznać kamerkę. Odpowiadamy w ten sposób na oczekiwania użytkowników ? mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi.

To nie koniec ekspansji znanej chińskiej marki w naszym kraju. Dystrybutor planuje dalszy dynamiczny rozwój. ? Prowadzimy już zaawansowane rozmowy z jedną z dużych sieci handlowych ze sprzętem elektronicznym. Mogę również zdradzić, że wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowość, na którą czeka wielu klientów ? dodaje Jakub Tomasiczek.

Kamerki Xiaoyi dostępne w oficjalnej sieci dystrybucji są przeznaczone specjalnie na polski rynek i różnią się od tych produkowanych dla użytkowników w Chinach. Mają lepszą specyfikację, w tym lepszą optykę i o 30% wydajniejsze baterie Sony. Są także w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników z Polski (aplikacja i instrukcja w języku polskim). W ramach oficjalnej sieci dystrybucji działa również serwis pogwarancyjny dla autoryzowanego sprzętu.

Kamerki Yi są cenione za parametry techniczne, funkcjonalność, jakość wykonania i nowoczesny design. Użytkowników przekonuje także cena. Za Yi Action zapłacimy 449 zł, czyli 3-4 mniej niż za najnowsze modele konkurencyjnych marek, choć pod względem parametrów to ta sama półka. Z kolei Yi Home kosztuje 249 zł.

Marka Xiaoyi należy do koncernu Xiaomi, jednego z liderów w branży urządzeń mobilnych na świecie. W 2014 roku wartość grupy Xiaomi szacowano na 46 miliardów dolarów. Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym istnieje oficjalna sieć dystrybucji marki Xiaoyi, należącej do grupy Xiaomi.

Wyłącznym dystrybutorem marki Xiaoyi w Polsce jest firma JBTS.

Więcej informacji: www.xiaoyi.pl, www.x-kom.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kamerki Xiaoyi teraz w sieci x-kom Hobby, LIFESTYLE - Poszerza się oficjalna dystrybucja kamer marki Xiaoyi w Polsce. Teraz dostępne są także w 23 sklepach x-kom. To nie koniec ekspansji. Dystrybutor prowadzi zaawansowane rozmowy z jedną z dużych sieci wielkopowierzchniowych sklepów z elektroniką użytkową.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka