Aktualności Film LIFESTYLE

Podwójny Maraton Halloween w kinie Helios w Sukcesji

Data publikacji: 2017-10-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Podwójny Maraton Halloween w kinie Helios w Sukcesji
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Podwójny Maraton Halloween w kinie Helios w Sukcesji Film, LIFESTYLE -

Kino Helios w Sukcesji zaprasza wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na pełen emocji podwójny MARATON HALLOWEEN! Dwa terminy (27 i 31 X), dwa zestawy i aż osiem najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na maratończyków z okazji Halloween 2017. To będzie istna uczta dla kinożerców!

W pierwszym zestawie zostaną zaprezentowane cztery znakomite filmy, których jedynym celem jest? śmiertelnie wystraszyć każdego Widza.

Na początek w repertuarze znajdą się przedpremierowe tytuły: ?Slamber?, a następnie ?Redwood? oraz ?Mroczna Pieśń? (wyłącznie w kinach Helios!). Dzieła dopełni ?Krucyfiks?, który trafił do zestawu chwilę po swej premierze.

Druga propozycja to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początku Widzowie zobaczą przedpremierowy pokaz ?Dead Awake? i uznawany za jeden z najmocniejszych horrorów tego roku ?To przychodzi po zmroku?. Potem dwa kolejne, dostępne wyłącznie w kinach sieci Helios, przedpremierowe pokazy filmów ?Męczennicy? i ?Co się wydarzyło w Gracefield?.

 

Zestaw 1

– SLUMBER (Przedpremiera!)

– KRUCYFIKS

– MROCZNA PIEŚŃ (Przedpremiera! tylko w Helios)

– REDWOOD (Przedpremiera! tylko w Helios)

 

Zestaw 2

– DEAD AWAKE (Przedpremiera!)

– TO PRZYCHODZI PO ZMROKU

– MĘCZENNICY (Przedpremiera! tylko w Helios)

– CO SIĘ WYDARZYŁO W GRACEFIELD (Przedpremiera! tylko w Helios)

 

W obu terminach Maratończycy będą mogli wybierać spośród aż ośmiu horrorów! Widzowie muszą samodzielnie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy im odwagi? A może będą tacy, którzy skuszą się na oba? Bilety na najbliższe seanse z cyklu NMF można kupić w kasie kina oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_halloween. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Podwójny Maraton Halloween w kinie Helios w Sukcesji Film, LIFESTYLE -
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE