Aktualności

Małgorzata Jamroży, znana jako Margaret, polska popowa piosenkarka

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Wrzesień 2014 r.

Empik zaprasza na spotkanie z Margaret

2 września w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Margaret. Autorka popularnego hitu “Thank You Very Much” będzie promować swój debiutancki album – “Add the Blonde”, który miał swoją premierę 26 sierpnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Album otwiera singiel “Wasted”, który już stał się wielkim przebojem. Na studyjnym krążku znajdziemy 14 anglojęzycznych tracków. Powstały one przy współpracy ze szwedzkimi producentami. Część utworów współtworzyła sama artystka, przy bliskiej współpracy z Antem Whitingiem, który wcześniej pracował z takimi gwiazdami jak John Newman czy Pixie Lott.

Małgorzata Jamroży, znana jako Margaret, to polska popowa piosenkarka. Mimo, że na scenie jest obecna niemal od dziecka, prawdziwą sławę przyniósł jej udział w festiwalu “Sopot Top trendy 2012”. To wtedy publiczność po raz pierwszy usłyszała piosenkę “Thank You Very Much”, która miała później długo królować na szczytach list przebojów.

Poza muzyką Margaret pasjonuje się także modą. Prowadzi znanego bloga, na którym zamieszcza zdjęcia swoich oryginalnych stylizacji.

margaret add the blonde front-001-2014-09-05 _ 11_08_12-80

margaret pic1min-002-2014-09-05 _ 11_08_12-80

margaret pic2min-003-2014-09-05 _ 11_08_12-80

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka