Aktualności Hobby LIFESTYLE

KTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI – KOLEKCJA ALUMINIOWYCH MEBLI W LIDLU

Modne, wygodne i bardzo wytrzymałe meble ogrodowe zawitają do Lidla ? to właśnie na nich można się lenić do woli i korzystać z uroków

Data publikacji: 2017-04-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI – KOLEKCJA ALUMINIOWYCH MEBLI W LIDLU
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Modne, wygodne i bardzo wytrzymałe meble ogrodowe zawitają do Lidla ? to właśnie na nich można się lenić do woli i korzystać z uroków wiosny.

KTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI - KOLEKCJA ALUMINIOWYCH MEBLI W LIDLU Hobby, LIFESTYLE - Modne, wygodne i bardzo wytrzymałe meble ogrodowe zawitają do Lidla ? to właśnie na nich można się lenić do woli i korzystać z uroków wiosny.

Modne, wygodne i bardzo wytrzymałe meble ogrodowe zawitają do Lidla ? to właśnie na nich można się lenić do woli i korzystać z uroków wiosny. Kolekcja mebli aluminiowych marki  Florabest wyróżnia się na rynku trwałością, odpornością na korozję, wygodą przechowywania oraz poszyciem dopasowującym się do ciała. Ta wyjątkowa oferta zawita do sklepów sieci już w sobotę 29 kwietnia.

 

Wygoda i wytrzymałość

Lekkość, styl i elegancja, tymi słowami najtrafniej można opisać meble aluminiowe z najnowszej kolekcji Lidla. W ofercie znajdzie się m.in.: leżak aluminiowy z daszkiem do wyboru w kolorze szarym, czarnym lub oliwkowym, wyposażony w pięciopozycyjną regulację oraz leżak bez daszka regulowany w siedmiu pozycjach (179 zł/szt.). Odpowiedni na długie, letnie wieczory w gronie znajomych będzie fotel aluminiowy (159 zł/szt.), natomiast składany fotel z podnóżkiem (179 zł/ szt.), dzięki wygodnemu oparciu sprawdzi się podczas zażywania kąpieli słonecznych. Wszystkie fotele z oferty są lekkie, posiadają antypoślizgowe nóżki, a także funkcje różnego regulowania oparcia. Atutem mebli aluminiowych Florabest jest trzyletnia gwarancja i ich wykonanie – aluminium powlekane proszkowo oraz odporna na słońce tkanina, która zapewnia solidną konstrukcję oraz komfort użytkowania. Dzięki kompaktowemu składaniu meble zmieszczą się do każdego schowka.

 

W asortymencie pojawią się także miękkie i wygodne poduszki na meble ogrodowe, wyposażone w regulowane taśmy mocujące. Poduszki dostępne będą w trzech długościach, do wyboru w wersji na leżak (59,90 zł/szt.), fotel (39,99 zł/szt.) oraz długi leżak (79,90 zł/szt.), w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym lub bordowym. Dzięki delikatnemu wykończeniu i basicowym kolorom poduszki będą pasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodów.

 

Dla każdego, kto pragnie połączyć wysoką jakość wykonania z uniwersalnymi trendami Lidl przygotował zestaw poduszek i mebli aluminiowych, które będą dostępne w asortymencie od soboty, 29 kwietnia.

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce 600.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

Facebook https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI - KOLEKCJA ALUMINIOWYCH MEBLI W LIDLU Hobby, LIFESTYLE - Modne, wygodne i bardzo wytrzymałe meble ogrodowe zawitają do Lidla ? to właśnie na nich można się lenić do woli i korzystać z uroków wiosny.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy