Aktualności Hobby LIFESTYLE

Było sobie życie. Interaktywna wystawa we Wrocławiu

Data publikacji: 2016-08-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Było sobie życie. Interaktywna wystawa we Wrocławiu
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Czy energia wytwarzana przez mózg wystarczyłaby do rozświetlenia żarówki? Ile razy w ciągu życia bije serce? Po co nam wątroba, jelito czy nerki? Do niedzieli Magnolia Park zaprasza w niezwykłą podróż w głąb ludzkiego ciała.

Było sobie życie. Interaktywna wystawa we Wrocławiu Hobby, LIFESTYLE - Czy energia wytwarzana przez mózg wystarczyłaby do rozświetlenia żarówki? Ile razy w ciągu życia bije serce? Po co nam wątroba, jelito czy nerki? Do niedzieli Magnolia Park zaprasza w niezwykłą podróż w głąb ludzkiego ciała.

a uczestników czekają interaktywne eksponaty, mikroskopy, gry i zabawy. Wstęp wolny.

 

Wystawa ?Było sobie życie?, na którą od 30 sierpnia do 4 września zaprasza Magnolia Park, to możliwość odbycia niezwykłej podróży w głąb ludzkiego ciała. Na rodziny czekają barwne eksponaty (mózgu, serca, tułowia i naturalnej wielkości szkieletu), które w obrazowy i przyjazny sposób przybliżają anatomię człowieka.

W części laboratoryjnej przygotowano stanowiska wyposażone w mikroskopy. Tam najmłodsi mogą przyjrzeć się kilkudziesięciu preparatom tkanek. Podczas warsztatów odbywa się kurs udzielenia pierwszej pomocy – wykwalifikowany instruktor podpowiada, jak skutecznie wezwać pierwszą pomoc, a także jak w tej sytuacji zadbać o bezpieczeństwo własne i innych.

Bezpłatnym zajęciom towarzyszą projekcje kultowego serialu ?Było sobie życie?, odbywające się w specjalnie przygotowanym na tę okazję namiocie w kształcie ludzkiego mózgu. Dodatkowo najmłodsi mogą uczestniczyć w quizach wiedzy z nagrodami.

– Wystawa ?Było sobie życie? to idealny sposób na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Interaktywne modele w przyjazny sposób odkrywają tajemnice ludzkiego organizmu i są najlepszym dowodem, że nauka może być fascynująca, ma wiele wspólnego z dobrą zabawą i zbliża rodziny – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

To nie jedyne atrakcje przygotowane dla rodzin w Magnolia Park. Na co dzień najmłodsi mogą spędzić czas w Sali Zabaw Labibu (pierwsze piętro) oraz pobawić się na placu zabaw na świeżym powietrzu (przed obiektem). Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku to także sklepy z odzieżą dziecięcą, jak Smyk, Lily Kids, Coccodrillo, Moda Dziecięca i Reporter Young oraz sklep z obuwiem – Bartek. Ciekawym rozwiązaniem jest Fryzjerek – salon fryzjerski, stworzony z myślą o dzieciach, w którym tradycyjne fotele zastąpiły modele samochodów i zwierzęta. Zabawki można kupić w sklepach Toys Box, LEGO, Mądrej Główce czy Gralapagos.

W największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku działa około 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

 

Wystawa ,,Było sobie życie? jest prezentowana od 30.08 do 4.09 na parterze, w pobliżu salonu Empik w godzinach 10.00 ? 20.00.

http://www.magnoliapark.pl/

 

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie blisko 100 000 m2. Wśród najemców centrum znajduje się około 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z ponad 3 500 darmowych miejsc parkingowych. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, RESERVED, Saturn, TOUS, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, pierwszy na Dolnym Śląsku salon Tallinder, LC Waikiki, The North Face, Decimas, Crocs, Superdry czy Samsung Brand Store. Klienci mogą korzystać z oferty 7-salowego Kina Helios, centrum Jatomi Fitness, sali zabaw dla dzieci, a także hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping ? indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki.

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na odbywające się tu liczne koncerty, imprezy sportowe, pokazy mody i inne wydarzenia organizowane w centrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

 

Blackstone jest jedną z wiodących światowych firm inwestycyjnych i doradczych. Naszym celem jest osiąganie pozytywnych wyników i budowanie długoterminowej wartości dla naszych inwestorów, spółek w które inwestujemy, firm którym doradzamy, a także dla globalnej gospodarki. Osiągamy to dzięki zaangażowaniu naszej znakomitej kadry oraz elastycznemu wykorzystaniu kapitału. Nasze różnorodne spółki zarządzające aktywami specjalizują się w zarządzaniu funduszami private equity, funduszami nieruchomościowymi, hedgingowymi, funduszami sekurytyzacyjnymi oraz zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi. Blackstone zapewnia też różnorodne usługi doradcze, w tym doradztwo finansowe, strategiczne, restrukturyzacyjne i reorganizacyjne, a także usługi w zakresie alokacji funduszy. Więcej informacji można znaleźć na www.blackstone.com. Śledź nas na [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Było sobie życie. Interaktywna wystawa we Wrocławiu Hobby, LIFESTYLE - Czy energia wytwarzana przez mózg wystarczyłaby do rozświetlenia żarówki? Ile razy w ciągu życia bije serce? Po co nam wątroba, jelito czy nerki? Do niedzieli Magnolia Park zaprasza w niezwykłą podróż w głąb ludzkiego ciała.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy