Aktualności LIFESTYLE sztuka

Krasnale w sercu Wrocławia na urodziny COSTA COFFEE

Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Wrocławia! Humorystyczne krasnale na ul. Piłsudskiego to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znaną ilustratorką ? Olą

Data publikacji: 2016-05-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Krasnale w sercu Wrocławia na urodziny COSTA COFFEE
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Wrocławia! Humorystyczne krasnale na ul. Piłsudskiego to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znaną ilustratorką ? Olą Osadzińską.

Krasnale w sercu Wrocławia na urodziny COSTA COFFEE Sztuka, LIFESTYLE - Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Wrocławia! Humorystyczne krasnale na ul. Piłsudskiego to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znaną ilustratorką ? Olą Osadzińską.

Jak najlepiej świętować urodziny? W doborowym towarzystwie! Humorystyczne krasnale według autorskiego projektu Oli Osadzińskiej uświetnią obchody urodzin COSTA COFFEE we Wrocławiu. Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem tego miasta na ul. Piłsudskiego! Już teraz zaplanuj spacer z kubkiem aromatycznej kawy, korzystaj z urodzinowych zniżek w COSTA COFFEE i zachwyć się urokami sztuki ulicznej!

? Akcja w przestrzeni miejskiej to kolejna odsłona działań prowadzonych w ramach naszej ogólnopolskiej kampanii ?COSTA COFFEE ? Kawiarnia z serca Londynu?. Wspólnie z internautami wybraliśmy serca największych polskich miast ? Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Poznania, Krakowa i Trójmiasta. Niezmiernie cieszy nas zaangażowanie mieszkańców ? blisko 1,5 tys. osób głosowało na swoich faworytów na profilu COSTA COFFEE na Facebooku, a informacja o akcji dotarła do prawie 300 tys. internautów. We Wrocławiu bezdyskusyjnie wygrały właśnie krasnale, na które oddano blisko 55% głosów ze wszystkich 202 komentarzy. Do współpracy przy tworzeniu murali zaprosiliśmy uznanych, niezależnych artystów ? grafików i ilustratorów, dzięki czemu w każdej lokalizacji powstanie unikatowe dzieło sztuki. To, co je łączy, to nie tylko miejskie symbole, ale także wyraźne nawiązanie do latte art, mistrzowskich umiejętności naszych baristów ? komentuje Jolanta Borowska, Dyrektor Marketingu COSTA COFFEE POLSKA.

Miejskie krasnale

Czy krasnale mają w zwyczaju popijać aromatyczną kawę? Według Oli Osadzińskiej ? znanej ilustratorki, autorki projektu miejskiego muralu ? jak najbardziej! Dzieło w wiosenno?letniej, przyjemnej dla oka palecie barw można podziwiać na ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, a przy tej okazji odebrać zniżkę na kawę w COSTA COFFEE. To nie przypadek, że właśnie Ola Osadzińska przygotowała projekt muralu dla Wrocławia ? to jej ukochane miasto, pełne inspiracji, z którym czuje się mocno związana. Artystce zależało, by kompozycja była nowoczesna i wpisywała się w modowy i wielkomiejski charakter street artu. Mural ? dzięki wyraźnej kresce i soczystej kolorystyce ? doskonale wyróżnia się w przestrzeni miasta nad Odrą. Do pomalowania powierzchni ponad 550 mkw. zaangażowano aż 7 profesjonalnych malarzy i wykorzystano 330 litrów farby!

Rozkład jazdy

Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać miejskie dzieła sztuki we Wrocławiu na ul. Piłsudskiego, w Warszawie przy Metrze Centrum i  w Łodzi przy ul. Nowomiejskiej. W czerwcu akcja w przestrzeni miejskiej zawita do Poznania ? street artu trzeba szukać na ul. Św. Marcin, a w lipcu COSTA COFFEE zaprasza do Krakowa (ul. Dietla) i Gdyni (ul. Morska).

O akcji muralowej COSTA COFFEE na bieżąco informuje w swoich mediach społecznościowych ? na Snapchacie, Instagramie, Facebooku i YouTube. Oprócz relacji można znaleźć tam również konkurs z fantastycznymi nagrodami!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Krasnale w sercu Wrocławia na urodziny COSTA COFFEE Sztuka, LIFESTYLE - Jeszcze tylko przez tydzień można podziwiać wyjątkowy mural z symbolem Wrocławia! Humorystyczne krasnale na ul. Piłsudskiego to efekt współpracy COSTA COFFEE ze znaną ilustratorką ? Olą Osadzińską.
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy