Aktualności Hobby LIFESTYLE

Giełda modelarska w Avenidzie Poznań

Data publikacji: 2018-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Giełda modelarska w Avenidzie Poznań
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Już 30 czerwca w Avenidzie Poznań zostaną zaprezentowane unikatowe i precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie ? nawet z okresu przedwojennego.

Giełda modelarska w Avenidzie Poznań Hobby, LIFESTYLE - Już 30 czerwca w Avenidzie Poznań zostaną zaprezentowane unikatowe i precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie ? nawet z okresu przedwojennego.

Już 30 czerwca w Avenidzie Poznań zostaną zaprezentowane unikatowei precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie ? nawet z okresu przedwojennego. Pasjonaci modelarstwa poszukujący dla swoich projektów niezwykłych akcesoriów, jak i ci, którzy pragną rozpocząć przygodę ze sztuką tworzenia wyjątkowych replik, będą mogli zainspirować się podczas organizowanej w poznańskim Centrum giełdy.

Avenida Poznań zaprasza klientów nie tylko na zakupy, ale też do świata rozrywki
i edukacji. To już druga odsłona giełdy modelarskiej odbywającej się w ramach Centrum Edukacji i Rozrywki Kolejkoland ? wystawy, którą można zwiedzaćw Avenidzie. Na odwiedzających będą czekać dziesiątki modeli odwzorowanych w skali H0, czyli 1:87 oraz kilka unikatowych replik w skali 1:22. W ramach odbywającej się giełdy stworzymy przestrzeń, dzięki której uczestnicy będą mogli podzielić się wiedzą i swoimi umiejętnościami. Będzie możliwość wymiany, sprzedaży czy też zakupu artykułów modelarskich, ale przede wszystkim obejrzenia tych wyjątkowych dzieł stworzonych przez pasjonatów modelarstwa, którzy chętnie podzielą się swoją pasją z innymi?wyjaśnia Dariusz Tender, organizator giełdy.

Giełda modelarska jest też okazją do zaprezentowania eksponatów przygotowanych przez miłośników tworzenia unikatowych dzieł. W celu dokonania rezerwacji stanowiska ekspozycyjnego należy skontaktować się z Recepcją Kolejkoland (tel. 733 970 833, e-mail: [email protected]). Każdy z wystawców bezpłatnie otrzyma miejsce do prezentacji i promocji produktów.

Najbliższe edycje giełdy modelarskiej odbędą się 30 czerwca i 21 lipca. Czerwcowa odsłona będzie miała miejsce w godz. 12.00-17.00 na poziomie+1 Centrum Handlowego Avenida Poznań w Kolejkolandzie.
W godzinach imprezy bilet wstępu na wystawę Kolejkoland i giełdę będzie kosztował 10 zł.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Giełda modelarska w Avenidzie Poznań Hobby, LIFESTYLE - Już 30 czerwca w Avenidzie Poznań zostaną zaprezentowane unikatowe i precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie ? nawet z okresu przedwojennego.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Teatr