Aktualności Film LIFESTYLE

Filmowe czwartkowe wieczory w Parku Ulricha

Data publikacji: 2020-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Filmowe czwartkowe wieczory w Parku Ulricha
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Wola Park zaprasza warszawiaków na kolejne pokazy filmowe w kinie plenerowym. Filmowe Ogrody potrwają jeszcze przez cały sierpień oraz pierwszy tydzień września. Projekcje odbywają się w Parku Ulricha przy Wola Parku w czwartki o godzinie 21.00.

Filmowe czwartkowe wieczory w Parku Ulricha Film, LIFESTYLE - Wola Park zaprasza warszawiaków na kolejne pokazy filmowe w kinie plenerowym. Filmowe Ogrody potrwają jeszcze przez cały sierpień oraz pierwszy tydzień września. Projekcje odbywają się w Parku Ulricha przy Wola Parku w czwartki o godzinie 21.00.

Wola Park zaprasza warszawiaków na kolejne pokazy filmowe w kinie plenerowym. Filmowe Ogrody potrwają jeszcze przez cały sierpień oraz pierwszy tydzień września. Projekcje odbywają się w Parku Ulricha przy Wola Parku w czwartki o godzinie 21.00.

Repertuar Filmowych Ogrodów składa się z filmów wyprodukowanych na przestrzeni kilku ostatnich lat. W sierpniu i wrześniu Wola Park przygotował dla warszawiaków pokazy filmów: ?Julie i Julia?, ?Był sobie pies?, ?Podróż na sto stóp?, ?Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda?, a także ?Pokémon detektyw Pikachu?. Widzowie obejrzą produkcje w czwartki o 21.00 w Parku Ulricha.

?Julie i Julia? to historia młodej kobiety, która próbuje ugotować wszystkie dania z książki kulinarnej swojej idolki. Z kolei ?Był sobie pies? to wzruszająca komedia familijna o pupilu, który odradza się ponownie w kolejnych psich wcieleniach. Następnie odbędzie się pokaz filmu ?Podróż na sto stóp?, czyli komedii o hinduskiej rodzinie, która otwiera restaurację we Francji. W sierpniu widzowie obejrzą jeszcze ?Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda?. To film fantasy na podstawie scenariusza autorki książek o ?Harrym Potterze? ? J.K. Rowling. Filmowe Ogrody zakończy projekcja ?Pokémona detektywa Pikachu? o historii tajemniczego zaginięcia prywatnego detektywa i jego poszukiwaniach.

? Cieszymy się, że sąsiedzi Wola Parku chętnie przychodzą na pokazy w naszym kinie plenerowym. Przygotowaliśmy Filmowe Ogrody z myślą o kontynuowaniu naszej tradycji tworzenia miejsc spotkań. Zależy nam na kreowaniu przestrzeni, w której okoliczni mieszkańcy mogą wspólnie spędzać wolny czas ? mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader Wola Parku.

W trosce o bezpieczeństwo widzów Wola Park dołoży wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim obecnym środki ochronne. Przy wejściu na teren imprezy udostępnione są środki dezynfekujące, również leżaki zostaną uprzednio zdezynfekowane. W kinie plenerowym można uczestniczyć zgodnie z zasadami dystansu społecznego. Oznacza to, że wszyscy widzowie proszeni są o zakrywanie nosa i ust bądź zachowanie odległości nie mniejszej niż 2 metry względem innych osób. Z myślą o komforcie wszystkich widzów organizatorzy proszą, aby osoby z temperaturą powyżej 37 stopni lub z innymi objawami chorobowymi nie przychodziły na wydarzenie. Co ważne Wola Park zapowiada, że pracownicy obsługi będą bezdotykowo mierzyć temperaturę wszystkim obecnym (po wyrażeniu przez nich zgody). Osoby z temperaturą powyżej 37 stopni zostaną poproszone o opuszczenie terenu kina plenerowego.

Organizatorzy proszą wszystkich chętnych, aby wcześniej dokonali bezpłatnej rejestracji na wydarzenie w serwisie Facebook.

Pokazy przed Wola Parkiem organizowane są w ramach Filmowej Stolicy Lata, która w tym roku odbywa się już po raz 15. Wydarzenie nazywane jest największą imprezą filmową w plenerze w Warszawie. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Filmowe czwartkowe wieczory w Parku Ulricha Film, LIFESTYLE - Wola Park zaprasza warszawiaków na kolejne pokazy filmowe w kinie plenerowym. Filmowe Ogrody potrwają jeszcze przez cały sierpień oraz pierwszy tydzień września. Projekcje odbywają się w Parku Ulricha przy Wola Parku w czwartki o godzinie 21.00.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy