William

Ebook “Jeden dzień” Davida Nichollsa już w ofercie Virtualo

Świat Książki przekazuje eCzytelnikom kolejną doskonałą powieść na e-czytniki! Od początku roku 2011 wydawnictwo Świat Książki wydało w formie e-booków i audiobooków kilka doskonałych nowości

Świat Książki przekazuje eCzytelnikom kolejną doskonałą powieść na e-czytniki!

Od początku roku 2011 wydawnictwo Świat Książki wydało w formie e-booków i audiobooków kilka doskonałych nowości wydawniczych takich jak “Czarny czwartek”, “Jak zostać królem” , “Łóżko”, “Klara” czy “Historia mojego (nie)ciała”. Kolejnym tytułem, który z pewnością ucieszy nie jednego eCzytelnika, jest “Jeden dzień” Davida Nichollsa napisany w 2009 roku.

Tytułowy jeden dzień to 15 lipca, w którym bohaterowie książki Emma i Dex spotykają się po raz pierwszy i w którym ich losy śledzimy przez kilka następnych lat. Emma i Dex to dwoje młodych ludzi zupełnie od siebie różnych. Pochodzą z innych klas społecznych, mają inne pragnienia i marzenia, trudno o mniej dobraną parę. Ona – zakompleksiona idealistka w grubych okularach. On – superprzystojniak z poczuciem, że świat należy do niego. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. Jemu natychmiast udaje się to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu…

Historia rozpoczyna się 15 lipca 1988 roku. Oboje dostają dyplomy uniwersyteckie i spędzają ze sobą noc. Następnego dnia każde pójdzie w swoją stronę. Gdzie będą w ten dzień za rok? Za dwa lata? I każdego następnego roku? Czy mają szansę spotkać się, a jeśli tak, to czy będzie im ze sobą po drodze? Jak będzie wyglądać ta droga i czy właśnie tak sobie ją wyobrażali? Za Oceanem powieść została bardzo pozytywnie i ciepło przyjęta przez krytyków literackich oraz przede wszystkim Czytelników. Wielka, absorbująca, błyskotliwa – – Nick Hornby Genialna książka! Każdy czytelnik ją pokocha! – Tony Parsons.

Pełna wdzięku i błyskotliwych dialogów powieść o przyjaźni, miłości i życiu jest już dostępna w sieci dystrybucji Virtualo w formacie PDF na komputery stacjonarne, EPUB na e-czytniki i urządzenia mobilne. Dostępny jest również audiobook w formacie MP3 czytany przez aktorkę Agnieszkę Grochowską.

A to już wiesz?  Dawid Kwiatkowski wyznaje miłość na planie "The Voice Kids"

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=654889431

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy