William

Słynna rodzina Michaela Jordana w Polsce – Deloris Jordan w Warszawie

Deloris Jordan, autorka światowych bestsellerów książkowych, światowa działaczka charytatywna, matka legendarnego gracza koszykówki NBA Michaela Jordana, na specjalne zaproszenie firmy LS Tech – Homes przybędzie z dwudniową wizytą do Warszawy. Pobyt jest zaplanowany w terminie 28-29 sierpnia br. a jego celem będzie nagłośnienie współpracy polsko – amerykańskiej oraz wydanie książki w języku polskim pt.: “Family First. Po pierwsze rodzina”.

Inicjatorem pobytu pani Jordan w Warszawie jest pan Leszek Surowiec prezes firmy LS Tech-Homes z Bielsko – Białej, który od ponad 10 lat aktywnie wdraża i realizuje projekty charytatywne, kulturalne oraz misje gospodarcze na polskim i amerykańskim rynku. Wizyta pani Deloris jest jednym z działań zachęcających i wspierających amerykańskich przedsiębiorców polskiego pochodzenia do inwestowania i wdrażania w Polsce innowacyjnych technologii. Wskazując obszary synergii działań gospodarczych i wymiany doświadczeń, pani Jordan odbędzie szereg spotkań z przedstawicielami władz miast i gmin oraz instytucji charytatywnych.

“W Polakach przebywających za granicami kraju jest ogromny potencjał, siła i tzw. know how, który dobrze wykorzystany na polskim rynku przyniesie ogromną satysfakcję oraz sukces dla gospodarki kraju. Dotychczas udało nam się nakłonić blisko dziesięć przedsiębiorstw do inwestowania w Polsce. Obecnie wdrażają one innowacyjną technologię w różnych obszarach rynkowych” – komentuje Les Surowiec, Prezes Zarządu, LS Tech-Homes S.A.
Spółki LS Tech – Homes oraz ABS Investment S.A. współfinansują oraz wspierają polskie wydanie książki pt.: “Family First. Po pierwsze rodzina”. Natomiast podmiotem odpowiedzialnym za wydanie publikacji jest Dom Wydawniczy “Harasimowicz” z Poznania. “Family First. Po pierwsze rodzina” jest to jedna z pierwszych pozycji literackich (wyd. 1996r.), która uplasowała się na liście bestsellerów na rynku amerykańskim i europejskim. Pod koniec sierpnia książka zadebiutuje w Polsce i będzie limitowaną edycją, dostępną w indywidualnej dystrybucji. Dotychczas autorka wydała: “Baby Blessing” (styczeń 2010), “Michael golden rules” (styczeń 2007), “Did I tell you I love you today?” (listopad 2004), “Salt in his shoes” (listopad 2000).
“Family First. Po pierwsze rodzina” to pozycja o profilu poradnikowym skierowana do rodziców i ich dzieci. W książce są poruszane zagadnienia edukacyjne, wychowawcze, psychologiczne, które
w sposób inspirujący pokazują jak mądrze wychować dzieci.
Wizyta pani Deloris Jordan jest ustalona z Maciejem Cybulskim szefem warszawskiego Biura Gubernatora Stanu Illinois na Europę Środkową. Program zawiera pobyt i spotkania
z przedstawicielami władz, instytucji charytatywnych w Warszawie, Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach i Krakowie oraz liczne wywiady dla mediów ogólnopolskich i regionalnych. Podczas wizyty towarzyszyć jej będzie jedno z pięciorga dzieci córka – Roslyn. Mimo wielkiego sukcesu Micheala, dla pani Jordan każde z jej dzieci to wielki sukces i radość z ich posiadania.
Zewnętrzne biuro prasowe: Alvero Sp. z o.o.
Joanna Urbanowicz, PR Manager, tel. 502 095 900
ul. Zielona 17/28; 05-500 Piaseczno; tel. + 48 22 244 22 64; mail: [email protected], www.alvero.pl
http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=1847310929

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Praca zdalna: jakie prawa i obowiązki mają pracownik i pracodawca