Wiadomości Branżowe

Dni Otwarte Mostu – ważne informacje dla mediów

Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającym się terminem wydarzenia, przekazujemy Państwu informacje dotyczące zasad rejestracji audio-wizualnej, fotografowania oraz informacje dotyczące identyfikatorów dla mediów. Identyfikatory Identyfikatory dla mediów będzie można odebrać w piątek (6 grudnia) w godz. 8.00-14.00 w Toruńskiej Agendzie Kulturalnej,

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się terminem wydarzenia, przekazujemy Państwu informacje dotyczące zasad rejestracji audio-wizualnej, fotografowania oraz informacje dotyczące identyfikatorów dla mediów.

Identyfikatory

Identyfikatory dla mediów będzie można odebrać w piątek (6 grudnia) w godz. 8.00-14.00 w Toruńskiej Agendzie Kulturalnej, ul. Pod Krzywą Wieżą 10, Dział Promocji i Marketingu (kamienica, w której mieści się redakcja Polskiego Radia PiK).

Wydarzenie ma charakter otwarty, plenerowy. Identyfikatory upoważniają (przede wszystkim fotoreporterów, operatorów) do wejścia na zamknięty dla ruchu pieszego chodnik przy pasie motorowym (ułatwienia przy fotografowaniu Wielkiej Parady Mostowej, Półmaratonu Świętych Mikołajów).

Zasady rejestracji audio-wizualnej, fotografowania koncertu zespołu GOLEC UORKIESTRA

Jakakolwiek dłuższa rejestracja audio-wizualna koncertu zespołu GOLEC UORKIESTRA , poza krótkimi ujęciami reporterskimi jest niedozwolona. Artyści wyrażają zgodę na fotografowanie, zdjęcia mogą być jednak opublikowane po wcześniejszej autoryzacji.

Wywiady z artystami zespołu GOLEC UORKIESTRA

Artyści będą do dyspozycji mediów po koncercie, który odbędzie się w niedzielę (8 grudnia) w godz. 17.00-18.30. Muzycy będą udzielać krótkich wywiadów dziennikarzom na miejscu wydarzenia.

Dziennikarzy zainteresowanych przeprowadzeniem wywiadów z artystami, bardzo prosimy o e-mailowe potwierdzenie do godz. 14.00 w piątek (6 grudnia), przesłane na adres: [email protected]

–  

–  

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy