Kino

Atrakcje, które dają możliwość zasmakowania życia światowej gwiazdy filmu

Atrakcje, które dają możliwość zasmakowania życia światowej gwiazdy filmu
Informacja prasowa, Warszawa, 24 maja 2013 ZASMAKUJ FILMOWEJ ATMOSFERY CANNES W STYLU MAGNUM Premiery filmowe, ekskluzywne imprezy, najmodniejsze zespoły, topowi DJ-e, a także szansa, by

Informacja prasowa,

Warszawa, 24 maja 2013

ZASMAKUJ FILMOWEJ ATMOSFERY CANNES
W STYLU MAGNUM

Premiery filmowe, ekskluzywne imprezy, najmodniejsze zespoły, topowi DJ-e,
a także szansa, by stworzyć swojego własnego loda Magnum. To tylko niektóre
z wielu atrakcji, jakie marka Magnum przygotowała dla gości tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Atrakcji, które dają możliwość zasmakowania życia światowej gwiazdy filmu.

W tym roku, podczas 66. Festiwalu Filmowego w Cannes z myślą o gwiazdach, dziennikarzach oraz fanach festiwalu marka Magnum na jednej z plaż tego filmowego miasta zaaranżowała specjalną strefę. Za dnia idealnie przystosowana do łączenia pracy i relaksu, wieczorem zamienia się
w miejsce spotkań towarzyskich i popremierowych imprez trwających do późnych godzin. Rozróżnienie dnia i nocy ściśle związane jest z charakterystycznymi nowymi smakami lodów Magnum, które tej wiosny pojawiły sie także na polskim rynku: BLACK – o smaku espresso, pobudza za dnia, natomiast PINK – o smaku Marc de Champagne, nawiązuje do wieczornej zabawy.

W piątek 17 maja, plażowa strefa Magnum Cannes była miejscem konferencji prasowej, podczas której odbyła się premiera filmu Magnum pt. “A Short Film about Kissing”. W roli głównej wystąpiła ujmująca swoim pięknem i subtelnością Liv Tyler – nowa ambasadorka marki. Film utrzymany w romantycznym klimacie, w który idealnie wpasowuje się aktorka, został wyreżyserowany przez Wim’a Wenders’a – laureata Złotej Palmy, Złotego Lwa i nagrody BAFTA, twórcę takich filmów jak “Buena Vista Social Club”,” The Million Dollar Hotel” czy “Pina”. Scenariusz najnowszej produkcji Magnum, pełen magii
i delikatności, jest wspólnym dziełem Liv Tyler i Wim’a Wendersa, którzy o szczegółach współpracy oraz o emocjach związanych z pierwszymi pocałunkami opowiedzieli gościom konferencji. “A Short Film about Kissing” jest kolejną odsłoną kooperacji Magnum ze światem filmu. Wcześniej ambasadorkami marki były aktorki Eva Mendez, Eva Longoria, Rachel Bilson oraz aktor Benicio del toro, a za reżyserię filmów odpowiedzialni byli m.in. Karl Lagerfeld i Bryan Singer.

Strefa Magnum Cannes to także oficjalne popremierowe przyjęcia, na których w rytmie doskonałej muzyki oraz w towarzystwie znakomitych aktorów, reżyserów czy osób związanych z filmem można rozsmakować się w lodowych specjałach. Cykl imprez filmowych otworzył francuski obraz Francois Ozon – “Jeune et Jolie”, który zgromadził liczne grono gwiazd i miłośników srebrnego ekranu. Podczas kolejnych wieczorów strefa Magnum Cannes gościła m.in. twórców i aktorów nominowanego w konkursie głównym filmu Asghara Farhadiego – “Le Pass'”, czy “Grand Central”
w reżyserii Rebecci Zlotowski. Popremierowe imprezy swoją obecnością uświetnili reżyserzy oraz gwiazdy wyświetlanych w Cannes filmów. Na plaży Magnum można było spotkać m.in. B’r’nice B’jo, Tahar Rahim, Lea Seydou, Francois Ozon oraz Rebecca Zlotowski.

A to już wiesz?  spotkanie z Krzysztofem Kowalewskim, bohaterem książki Romana Dziewońskiego Skarpetka w ręku

Strefa Magnum będzie otwarta do 26 maja 2013 roku, czyli do samego zakończenia Festiwalu Filmowego w Cannes. Zapraszamy do śledzenia najświeższych informacji z Cannes na www.facebook.com/MagnumPolska.

Strona internetowa: www.mymagnum.pl

O marce Magnum:

Magnum była pierwszą powszechnie dostępną propozycją lodów na patyku premium skierowaną do osób dorosłych. Od tego czasu na rynku pojawiło się prawie 50 różnych smaków. Obecnie, ze sprzedażą na poziomie 1 mld sztuk rocznie, Magnum jest jedną z wiodących firm produkujących lody na całym świecie oraz największą marką lodów w portfolio Unilever.

O Festiwalu Filmowym w Cannes:

Odbywający się od 1946 roku Festiwal Filmowy w Cannes to prestiżowy międzynarodowy festiwal filmowy, który co roku gromadzi wiele znanych osób związanych z przemysłem filmowym. Najważniejszą nagrodą przyznawaną podczas canneńskiego festiwalu jest Złota Palma (Palme d’Or) dla najlepszego filmu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy