Kino

Radosny i niezapomniany Dzień Ojca w Cinema City!

Zbliża się święto wszystkich Ojców. To wspaniała okazja, by sprawić swojemu Tacie niespodziankę i zabrać go na film do Cinema City! Wspólnie spędzony czas, masa rozrywki i niezapomniane chwile, łączące pokolenia, pozostaną na długo w pamięci całej rodziny!

Niedawno był Dzień Dziecka, a jeszcze wcześniej Dzień Matki. Nadszedł czas i na Ojców! 23 czerwca, w środę, wszyscy Tatusiowie mają swój szczególny dzień. Aby dać wyraz ciepłym uczuciom w stosunku do własnego Ojca, nie trzeba wiele. Wystarczy zabrać go do jednego z kin Cinema City i spędzić niezapomniane chwile, pełne szczęścia, rozrywki i relaksu.

Po raz pierwszy Dzień Ojca obchodzili mieszkańcy miejscowości Spokane w Stanach Zjednoczonych, 19 czerwca 1910 r. Zainicjowała to święto Sonora Louise Smart Dodd, chcąc oddać hołd swemu ojcu, który po śmierci żony samotnie wychował sześcioro dzieci.

W Polsce Dzień Ojca zaczęto obchodzić w 1965 roku. Niezmiennie, przez ponad 40 lat, 23 czerwca ojcom w Polsce sprawia się drobne prezenty i przyjemności. Niewątpliwie znakomitą niespodzianką dla każdego Taty będzie wspólne pójście z rodziną na film do Cinema City. Zróżnicowany repertuar, obejmujący zarówno filmy akcji, komediowe, sensacyjne, obyczajowe, familijne, jak i thrillery, sprawi, że każdy znajdzie film zgodny ze swoimi upodobaniami.

Niewiele trzeba, aby najbliższa osoba poczuła się kochana i doceniona. Zaproszenie na rodzinne wyjście do kina to raptem drobny gest, który dostarczy bezcennych i niezapomnianych przeżyć.

Niezapomniane, wspólnie spędzone chwile radości w kinach Cinema City, najlepszym prezentem na Dzień Ojca – w środę, 23 czerwca!

Szczegółowy repertuar na stronie: www.cinema-city.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy