Aktualności Hobby LIFESTYLE

Wielkie gotowanie w Strefie Food Chefa

Data publikacji: 2019-05-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wielkie gotowanie w Strefie Food Chefa
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

To będzie niedziela pełna pysznych smaków i aromatycznych zapachów! 26 maja w Magnolia Park pojawią się zwyciężczyni i finaliści programu Master Chef, aby zdradzić tajniki światowych kuchni, podczas warsztatów ?Strefa Food Chefa?.

Wielkie gotowanie w Strefie Food Chefa Hobby, LIFESTYLE - To będzie niedziela pełna pysznych smaków i aromatycznych zapachów! 26 maja w Magnolia Park pojawią się zwyciężczyni i finaliści programu Master Chef, aby zdradzić tajniki światowych kuchni, podczas warsztatów ?Strefa Food Chefa?.

To będzie niedziela pełna pysznych smaków i aromatycznych zapachów! 26 maja w Magnolia Park pojawią się zwyciężczyni i finaliści programu Master Chef, aby zdradzić tajniki światowych kuchni, podczas warsztatów ?Strefa Food Chefa?. Na widzów i uczestników czekają cenne nagrody. 

 

Sushi, burger, jaglany deser ? to przykładowe dania, które przygotują uczestnicy Strefy Food Chefa, pod czujnym okiem jurorów, finalistów ostatniej edycji kulinarnego programu Master Chef. Zwyciężczyni programu, Ola Nguyen, pojawi się w Magnolia Park wraz ze swoimi kolegami z programu, Laurentiu ?Lorkiem? Zediu, Martyną Chomacką i Krzyśkiem Bigusem.

 

Cała czwórka poprowadzi warsztaty kulinarne we wrocławskiej Magnolia Park już w sobotę, 26 maja. Masterchef Ola pochodzi z Wietnamu, więc na pewno zdradzi tajniki kuchni azjatyckiej. Nie zabraknie także smaków z innych zakątków świata. Uczestnicy warsztatów przygotują potrawy kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, polskiej, a także desery i dania wegetariańskie. Ich poczynania będzie można obserwować z bliska oraz na dużych monitorach, które organizatorzy rozstawią, aby nikt niczego nie przegapił. Dodatkowo na uczestników i widzów czekać będą atrakcyjne nagrody w postaci kart podarunkowych Magnolia Park oraz sprzętu kuchennego. Na pewno nadarzy się okazja do spróbowania niektórych potraw i zdobycia zdjęcia z autografem Oli, Lorka, Martyny i Krzyśka. – Szykuje się pyszne wydarzenie, na które gorąco zapraszam wszystkich amatorów gotowania ? zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park. ? To doskonała okazja do podpatrzenia, jak gotują najlepsi i nauczenia się wielu kulinarnych sztuczek ? dodaje. Początek warsztatów ?Strefa Food Chefa? w niedzielę, 26 maja, o godz. 12.00.

 

Po rozbudzeniu apetytu można odwiedzić jedną z 30 restauracji i kawiarni działających w Magnolia Park. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. W strefie działają takie marki jak Burger King, Express Kuchnia Marche, Express Oriental, Gluten Appetit, KFC, Mr Chilly, North Fish, Ohh! Sushi & Grill, Pizza Hut, Subway, Surfer czy Salad Story. Ofertę gastronomiczną uzupełniają restauracje, kawiarnie i lodziarnie zlokalizowane na parterze, m.in.: Costa Coffee, Cukiernia Sowa, Dom Lodów Barton, Karmello, Kuchnie Świata i Starbucks.

 

Strefa Food Chefa

26 maja 2019 r., godz. 12.00-19.00

Magnolia Park, Wrocław – ul. Legnicka 58

Widzowie – wstęp wolny – zapraszamy!

Zapisy na warsztaty są już zamknięte

Więcej informacji: https://magnoliapark.pl/wydarzenie/strefa-food-chefa/

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wielkie gotowanie w Strefie Food Chefa Hobby, LIFESTYLE - To będzie niedziela pełna pysznych smaków i aromatycznych zapachów! 26 maja w Magnolia Park pojawią się zwyciężczyni i finaliści programu Master Chef, aby zdradzić tajniki światowych kuchni, podczas warsztatów ?Strefa Food Chefa?.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Teatr