WellDone wyróżnione w Łodzi

Fundacja “Być Razem” prezentując markę WellDone podczas III Targów InerflatDesign.pl (30.09.- 02.10. 2011) oraz Dom i Biuro zdobyła w organizowanym przez Targi Łódzkie konkursie wyróżnienie

Fundacja “Być Razem” prezentując markę WellDone podczas III Targów InerflatDesign.pl (30.09.- 02.10. 2011) oraz Dom i Biuro zdobyła w organizowanym przez Targi Łódzkie konkursie wyróżnienie za najciekawsze stoisko. To przede wszystkim zasługa ciekawych produktów, powstałych w ramach pionierskiego w Polsce projektu, wprowadzającego design do strategii działania przedsiębiorstwa społecznego.

Konkurs miał na celu wyróżnienie firm, które zwracały uwagę zarówno ciekawymi pomysłami na aranżację stoiska i udział w targach, jak i prezentowaną na targach ofertą. Stoisko Fundacji było dość skromne i oszczędne w wyrazie, bo głównymi bohaterami miały być produkty marki WellDone. Drewniane choinki-świeczniki, świnki skarbonki i drzewka-puzzle wyeksponowane w prostych, białych gablotach na tle drewnianych wiórków budziły ogromne zainteresowanie zwiedzających targi. Duże wrażenie robiła też historia ich powstania: projekt łączący działalność przedsiębiorstwa społecznego, wspierającego aktywizację zawodową bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem z rynku pracy, z rynkową siłą atrakcyjnego, nowoczesnego designu.

Produkty WellDone to wykonane z naturalnych materiałów, proste, dowcipne, inteligentne i użyteczne przedmioty, doskonałe na prezenty. Zaprojektowane zostały przez młodych projektantów, a wytwarzane są przez osoby powracające na rynek pracy, wspierane przez Fundację “Być Razem”. Nabywca produktu marki WellDone otrzymuje przedmiot dobrze zaprojektowany dobrej jakości, za dobrą cenę, a przy okazji, kupując go, robi coś dobrego dla innych.

Już wkrótce wszyscy fani polskiego wzornictwa będą mieli okazję do kolejnego spotkania w Łodzi z marką WellDone – jej oferta będzie prezentowana w ramach festiwalu Łódź Design (20-30. 10. 2011). Już dziś zapraszamy!

Kontakt dla mediów:
Profundo PR tel./fax + 48 22 692 16 08, mob. + 48 503 002 335,
e-mail: [email protected], http://www.profundo.pl/

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=1440182948

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy