Aktualności Film LIFESTYLE

SEBA VS MAJKI ? ZŁOWIENI CHALLENGE

Seba vs Majki Złowieni Challenge to nowatorski projekt Polsat Viasat Explore, który wystartował pod koniec sierpnia na profilu Facebook

Data publikacji: 2020-11-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SEBA VS MAJKI ? ZŁOWIENI CHALLENGE
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Seba vs Majki Złowieni Challenge to nowatorski projekt Polsat Viasat Explore, który wystartował pod koniec sierpnia na profilu Facebook nadawcy.

SEBA VS MAJKI ? ZŁOWIENI CHALLENGE Film, LIFESTYLE - Seba vs Majki Złowieni Challenge to nowatorski projekt Polsat Viasat Explore, który wystartował pod koniec sierpnia na profilu Facebook nadawcy.

W miniserii wzięli udział: Sebastian ?Seba? Kowalczyk i Michał ?Majki? Pecyna ? dwaj popularni influencerzy, którzy są miłośnikami wędkarstwa. Seba i Majki rywalizowali między sobą w ramach kampanii na Facebooku, a użytkownicy mediów społecznościowych zostali zachęceni do nagrywania własnych filmików, dokumentujących wykonanie wyzwań.

Za nami już wszystkie wyzwania, ale fani wędkarstwa mogą jeszcze zgłaszać swoją własną interpretację zadań poprzez dedykowaną stronę internetową https://www.zrobtolepiej.viasatexplore.pl/ jeszcze do końca listopada br! Nagrodami są profesjonalne kamery sportowe.

Wszystkie odcinki projektu Seba vs Majki Złowieni Challenge dostępne są na profilu Polsat Viasat Explore na Facebooku (https://www.facebook.com/ViasatExplorePL) oraz pod hashtagiem #ZłowieniSebaVSMajkiChallenge.

Zamieszczone treści to zabawne wyzwania, które rzucali sobie nawzajem charyzmatyczni prowadzący. Jako niezrównani eksperci w swojej dziedzinie, Seba i Majki użyli zaskakujących i nieznanych dotąd metod połowu ryb, by zrealizować wyzwania, np.: łowienie ryb ze szczudeł czy za pomocą wędki zbudowanej ze słomek. Dodatkowo w październiku przeprowadzili live, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Prowadzący zdradzili najlepsze wędkarskie sztuczki oraz odpowiadali na ciekawe i zaskakujące pytania fanów.

Emisja oryginalnej treści została przygotowana przez nadawcę wyłącznie na polski rynek i skupiała się na serii angażujących aktywności w kanałach social media. Ta pierwsza tego rodzaju produkcja w portfolio nadawcy posłużyła kontekstowej promocji dokumentalnych programów wędkarskich emitowanych na antenie Polsat Viasat Explore.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SEBA VS MAJKI ? ZŁOWIENI CHALLENGE Film, LIFESTYLE - Seba vs Majki Złowieni Challenge to nowatorski projekt Polsat Viasat Explore, który wystartował pod koniec sierpnia na profilu Facebook nadawcy.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy