Aktualności Film LIFESTYLE

"Ryzyko dla świata" na National Geographic

Arnold Schwarzenegger, David Letterman i inni o zmianach klimatycznych w serii "Ryzyko dla świata" od 27 listopada o godz. 17:00 na National

Data publikacji: 2016-11-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: "Ryzyko dla świata" na National Geographic
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Arnold Schwarzenegger, David Letterman i inni o zmianach klimatycznych w serii "Ryzyko dla świata" od 27 listopada o godz. 17:00 na National Geographic.

"Ryzyko dla świata" na National Geographic Film, LIFESTYLE - Arnold Schwarzenegger, David Letterman i inni o zmianach klimatycznych w serii "Ryzyko dla świata" od 27 listopada o godz. 17:00 na National Geographic.

Zdobywca Emmy? w kategorii Najlepszy serial dokumentalny lub oparty na faktach ?Ryzyko dla świata? w drugim sezonie pokaże na antenie National Geographic problemy związane ze zmianami klimatycznymi na świecie. W ośmioodcinkowej serii dokumentalnej wystąpią m.in. Arnold Schwarzenegger, David Letterman, Sigourney Weaver, Gisele Bündchen, Jack Black i Ty Burrell.

?Ryzyko dla świata? (8×60?) ? premiery w każdą niedzielę od 27 listopada o godz. 17:00 na National Geographic.

Seria dokumentalna ?Ryzyko dla świata? ukazuje ważne i przejmujące historie ludzi, społeczeństw i państw stawiających czoła krytycznym wyborom, które wpływają na życia milionów ludzi na całym świecie. Korespondenci występujący w programie, w których role wcielili się znani hollywoodzcy aktorzy i celebryci, odwiedzają różne zakątki naszego globu – od Indii, przez Afrykę, Chiny czy Stany Zjednoczone – relacjonując niebezpieczne w skutkach zmiany klimatu. Wymieranie dzikich zwierząt, sztormy, powodzie i huragany nawiedzające różne regiony świata spowodowane są szkodliwą działalnością człowieka. Wysłannicy będą nie tylko dokumentować te problemy, ale także szukać rozwiązań, które mogą zapobiec postępującemu kryzysowi ekologicznemu.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
"Ryzyko dla świata" na National Geographic Film, LIFESTYLE - Arnold Schwarzenegger, David Letterman i inni o zmianach klimatycznych w serii "Ryzyko dla świata" od 27 listopada o godz. 17:00 na National Geographic.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy