Wiadomości Branżowe

Promocja dla użytkowników Portfela Elektronicznego ING

Ruszyła pierwsza promocja płatności Portfelem Elektronicznym ING dostarczanym przez V.me by Visa. Na posiadaczy usługi czekają atrakcyjne zniżki, gratisy, a także darmowa dostawa zakupów do domu. Promocja potrwa trzy miesiące.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Portfela Elektronicznego ING. Wystarczy wejść na stronę www.visaoffers.pl/v.me i zapisać się do promocji. Następnie na adres e-mail zostanie przesłany kod rabatowy, który należy wpisać na stronie partnera biorącego udział w promocji podczas płacenia za zakupy za pomocą V.me by Visa.

Obecnie można skorzystać z następujących ofert:

  • Merlin.pl: 20% zniżki na książki, muzykę i filmy oraz darmowa dostawa
  • Winezja.pl: przy zakupie 6 win, kolejne 6 dodawane jest gratis
  • Leclerc: darmowa dostawa pierwszych zakupów oraz do 100 zł zniżki na drugie zakupy

Przypominamy, że Portfel Elektroniczny ING umożliwia szybkie, bezpieczne i wygodne płatności w sklepach internetowych poprzez przechowywanie w jednym miejscu danych wielu kart. Użytkownik może wprowadzić do niego karty debetowe, kredytowe, przedpłacone, charg’ organizacji płatniczej Visa i MasterCard – wydane przez różnych polskich i europejskich wydawców. Dokonywanie płatności trwa kilka sekund, jest łatwe i wygodne. Usługa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Aby korzystać z Portfela Elektronicznego ING nie trzeba być klientem ING Banku Śląskiego. Można go założyć wchodząc na stronę www.ingbank.pl/vme. Usługa jest bezpłatna.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLƄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy