Wiadomości Branżowe

Poszukiwani wolontariusze na III Festiwal Sztuki Faktu!

Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza wolontariuszy chętnych do współpracy przy organizacji III Festiwalu Sztuki Faktu. Tegoroczna edycja trwać będzie od 24 do 26 kwietnia, a zgłoszenia przyjmowane będą do 17

Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza wolontariuszy chętnych do współpracy przy organizacji III Festiwalu Sztuki Faktu. Tegoroczna edycja trwać będzie od 24 do 26 kwietnia, a zgłoszenia przyjmowane będą do 17 kwietnia.

Jeśli ciekawi Cię praca przy dużych projektach kulturalnych, świat mediów i telewizyjnego reportażu – Toruńska Agenda Kulturalna ma dla Ciebie propozycję. Zostań wolontariuszem na tegorocznym Festiwalu Sztuki Faktu! Stań się częścią tego przedsięwzięcia, a z całą pewnością zdobędziesz mnóstwo praktycznej wiedzy i doświadczenie.

Praca przy organizacji festiwalu pozwoliła mi odkryć zupełnie inny świat mediów – nigdy wcześniej nie miałam okazji uczestniczyć w tworzeniu tak dużego projektu. Poznałam wspaniałych ludzi którzy organizują to przedsięwzięcie, ale również znane osoby, które do tej pory były dla mnie niedostępne. To dla mnie ważne szczególnie dlatego, że taka praca związana jest z kierunkiem moich studiów. Cieszę się, że zdobyłam cenne doświadczenie i polecam każdemu się zaangażować – mówi Martyna Brzozowska, wolontariuszka, która pomagała przy festiwalu podczas jego poprzedniej edycji.

Chętne osoby proszone są o skontaktowanie się z Małgorzatą Burzyńską z Toruńskiej Agendy Kulturalnej pod adresem e-mail [email protected]. Na zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia!

* * *

Organizatorami 3. edycji Festiwalu Sztuki Faktu są Miasto Toruń, Toruńska Agenda Kulturalna i Telewizja Polska. W komitecie honorowym Festiwalu Sztuki Faktu zasiadają Juliusz Braun, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej oraz Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia. Festiwal jest współfinansowany ze środków Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy