Wiadomości Branżowe

Krwawy listopad z Agathą Christie

W listopadzie zmrok zapada szybko. Podobnie i Teatr Dramatyczny już 6 listopada zanurzy się w mrokach pewnej upiornej tajemnicy. Kryminalna intryga, która wypłynęła spod pióra mistrzyni gatunku – Agathy Christie, w

W listopadzie zmrok zapada szybko. Podobnie i Teatr Dramatyczny już 6 listopada zanurzy się w mrokach pewnej upiornej tajemnicy. Kryminalna intryga, która wypłynęła spod pióra mistrzyni gatunku – Agathy Christie, w nieoczekiwany sposób wstrząśnie pewnym wytwornym towarzystwem z wyższych sfer.

Na malowniczo położonej, samotnej wyspie trup będzie ścielił się gęsto. Wraz ze stopniowo ujawniającym się zepsuciem zaproszonej na to urokliwe odludzie elity, którego dowodem będą kolejne – pojawiające się zgodnie z zasadami dziecinnej rymowanki – martwe ciała, zapanuje oniryczno-niepokojąca atmosfera rodem z niezapomnianych lat 30. Coraz to nowe sekrety, które wygrzebane zostaną ze szczelnie skrywanej przeszłości, staną się pretekstem do zadawania pytań o odpowiedzialność za zbrodnię i odpowiednią dla niej karę. Kto przetrwa, kto zginie, kto zabije? Tylko jedno jest pewne – gdy skończy się noc, nie będzie już nikogo.
Premiera spektaklu I nie było już nikogo w reżyserii Aleksandry Koniecznej już 6 listopada, w Teatrze Dramatycznym m.st. Warszawy im. G. Holoubka.

A to już wiesz?  Startuje trzecia edycja LIZARD KING Festival

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy