Aktualności LIFESTYLE sztuka

Pierwszy w historii tytuł Uczelni Roku See&Say dla ASP Warszawa

Data publikacji: 2019-02-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pierwszy w historii tytuł Uczelni Roku See&Say dla ASP Warszawa
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie otrzymała tytuł Uczelni Roku Say&Say, w czasie inauguracji wystawy MUST SEE (10 lutego br.).

Pierwszy w historii tytuł Uczelni Roku See&Say dla ASP Warszawa Sztuka, LIFESTYLE - Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie otrzymała tytuł Uczelni Roku Say&Say, w czasie inauguracji wystawy MUST SEE (10 lutego br.).

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie otrzymała tytuł Uczelni Roku Say&Say, w czasie inauguracji wystawy MUST SEE (10 lutego br.). Wyróżnienie to zostało przyznane po raz pierwszy. ASP zostało docenione za szczególne zaangażowanie, wysoki poziom prac zgłoszonych do przeglądu i wyjątkową kreatywność jej  studentów.

W tym roku organizatorzy See&Say, poza oceną indywidualną prac, postanowili wyróżnić również uczelnie, w których studiują lub studiowali ich autorzy. Punktowana była liczba zgłoszeń z danej szkoły, ale przede wszystkim zakwalifikowanie się do przeglądu oraz każde wyróżnienie otrzymane od eksperta. Spośród 100 uczelni reprezentowanych przez uczestników See&Say, pierwsze miejsce zajęła  Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Wyróżnienie przyznanie Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pokazuje, że jej  studenci i absolwenci nie boją się konfrontować swoich projektów i pomysłów z perspektywą branży, i których prace są najświeższym i kreatywnym spojrzeniem na dziedzinę w której tworzą niezależnie czy jest to reklama, ilustracja, moda, design czy fotografia. ? powiedział w czasie wernisażu wystawy MUST SEE, Wojciech Dagiel, z agencji LVOV, pomysłodawca i współtwórca przeglądu portfolio See&Say.

10 lutego, w Centrum Kreatywności Targowa 56, odbył się wernisaż wystawy MUST SEE organizowanej przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i Klub Twórców Reklamy już po raz drugi. Na Wystawie MUST SEE można podziwiać prace 111 najlepszych młodych talentów odkrytych podczas przeglądu See&Say 2018.  Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Zależy nam żeby w naszej branży, branży reklamowej, branży kreatywnej, przyciągać najzdolniejszych ludzi reprezentujących różne dziedziny. Branża kreatywna nie istniałaby bez zdolnych twórców i dlatego bardzo zależy nam na tym żeby takie inicjatywy jak Przegląd See&Say i wystawa  MUST SEE stale gościły w programie działań Stowarzyszenia ? powiedział Dariusz Andrian, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Wystawę można oglądać do 24 lutego Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, w godzinach 7-21, wstęp wolny.

Przegląd See&Say odbył się już po raz szósty. Młodzi twórcy mogli zgłosić swoje prace w 18 kategoriach takich jak ilustracja, fotografia, product design, creative technology, gra, audio, video czy moda. Pełna lista kategorii znajduje się pod adresem https://seesay.pl/kategorie/ . Projekty, które można zobaczyć na Wystawie MUST SEE zostały wyłonione z 600 zgłoszeń, przez 60 najlepszych ekspertów i praktyków.
Więcej szczegółów na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/372926029951662/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pierwszy w historii tytuł Uczelni Roku See&Say dla ASP Warszawa Sztuka, LIFESTYLE - Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie otrzymała tytuł Uczelni Roku Say&Say, w czasie inauguracji wystawy MUST SEE (10 lutego br.).
Hashtagi: #Sztuka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Film   #LIFESTYLE