Pichcenie z perspektywą!

Gastronomia i Hotelarstwo to branże, w których stosunkowo łatwo o rozwój i w konsekwencji założenie swojej samodzielnej działalności gospodarczej. Warunek jest tylko jeden – należy być specem w tym co się robi, a Wyższa Szkoła Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu szkoli samych specjalistów!

Gotowanie jest Twoją pasją? Dobrze trafiłeś! Wyższa Szkoła Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu posiada ofertę dla osób, które chciałyby pracować wykonując swoje ulubione zajęcie. Jednocześnie ukończenie WSHIG gwarantuje pewne miejsce na rynku pracy. Nie od dziś wiadomo, że osoba wykonująca zawód kucharza zawsze będzie rozchwytywana przez pracodawców. Polska jest coraz bardziej otwartym i rozwijającym się krajem, co powoduje wzrost zainteresowania nim przez zagranicznych turystów. Ludzie pracujący w branży hotelarskiej mogą więc spać spokojnie nie martwiąc się o brak pracy.

Szkoła organizuje zagraniczne staże dla swoich studentów. Dzięki stażom młodzi ludzie nabierają doświadczenia zawodowego, szlifują obce języki oraz poznają świat. Takie wyjazdy sprzyjają także wzbogaceniu kontaktów towarzyskich – studenci korzystają z atrakcji związanych z poznawaniem uroków nocnego życia w egzotycznych krajach. Nabrane doświadczenie na zagranicznych stażach dodaje studentom pewności siebie oraz stwarza szansę znalezienia pracy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. WSHIG przygotowała materiał video obrazujący jak taki staż wygląda http://www.youtube.com/watch?v=WjDxdEpGInc
WSHIG w Poznaniu oferuje szeroką gamę szkoleń z zakresu hotelarstwa, pracy w barach oraz restauracjach, kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu i mistrzów szkolących uczniów w zawodzie. Ponadto szkoła prowadzi kursy języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego.

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=47422310

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka