Aktualności Hobby LIFESTYLE

Komiks Marvela o Czarnej Panterze w edycji limitowanej na eBay

Komiks ?Black Panther: The Sound and the Fury #1? ze specjalną, zmienioną okładką artysty Sanforda Greene?a, będzie dostępny w eBay Daily Deals od 7

Data publikacji: 2018-02-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Komiks Marvela o Czarnej Panterze w edycji limitowanej na eBay
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Komiks ?Black Panther: The Sound and the Fury #1? ze specjalną, zmienioną okładką artysty Sanforda Greene?a, będzie dostępny w eBay Daily Deals od 7 lutego.

Komiks Marvela o Czarnej Panterze w edycji limitowanej na eBay Hobby, LIFESTYLE - Komiks ?Black Panther: The Sound and the Fury #1? ze specjalną, zmienioną okładką artysty Sanforda Greene?a, będzie dostępny w eBay Daily Deals od 7 lutego.

film ?Czarna Pantera?, czyli jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji Marvela, już teraz cieszy się ogromną popularnością. Komiks, na podstawie którego został oparty film, został napisany i zilustrowany przez legendy branży ? Ralpha Macchio i Andrea Di Vito. W ?Black Panther: The Sound and the Fury #1? Czarna Pantera otrzymuje misję, która wystawi na próbę jego męstwo w starciu z odwiecznym wrogiem, KLAW, oraz trzema innymi nowymi czarnymi charakterami.

Aby uczcić serię komiksów oraz Miesiąc Czarnej Historii, na eBay zostanie wystawiona limitowana edycja ze zmienioną okładką. Oferta zostanie zamieszczona 7 lutego o 17:00 naszego czasu, a zamówienia w przedsprzedaży będzie można składać już od 6 lutego (www.ebay.com/blackpanther).

Wyjątkowa okładka została zaprojektowana we współpracy eBay, Marvel i sprzedawcy eBay Mycomicshop, a ilustrację wykonał znany rysownik komiksów Sanford Greene. Nowa edycja ma nakład 3 tys. sztuk i będzie dostępna wyłącznie przez eBay w cenie 9,99 dolarów. Towar będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

Czarną Panterę stworzył pisarz i redaktor Stan Lee oraz artysta pisarz Jack Kirby. Bohater po raz pierwszy pojawił się w 52 zeszycie Fantastycznej Czwórki z lipca 1966 r. Od tamtej pory pierwszy afroamerykański super bohater coraz częściej pojawiał się różnych animowanych filmach, serialach oraz grach wideo.

? Od pojawienia się na okładce 52 zeszytu Fantastic Four w 1966 r., Czarna Pantera stawała się jedną z najbardziej kultowych postaci w uniwersum Marvela ? powiedział Sam Bright, starszy dyrektor kategorii Kolekcje i Sztuka w eBay. ? eBay aktywnie zabiegał o nawiązanie współpracy i z radością przyjął możliwość zaoferowania 170 mln naszym klientom możliwości zapoznania się z unikatowym fragmentem tej historii o super bohaterze ? dodał. 

Aukcje z przedmiotami dotyczącymi Czarnej Pantery przeżywają szturm. Obecnie na eBay znajduje się 52 000 ofert związanych z przygodami komiksowego bohatera. Wysyp przedmiotów z Czarną Panterą miał miejsce w październiku ubiegłego toku, a dokładnie w tygodniu premiery pierwszego zwiastuna filmu. Sprzedaż wzrosła wówczas łącznie aż o 23%. Zainteresowanie przedmiotów związanych z Czarną Panterą gwałtownie wzrosła przed premierą filmu ? od października 2017 r. do stycznia 2018 r. zwiększyła się ponad dwukrotnie względem tego samego okresu rok temu.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Komiks Marvela o Czarnej Panterze w edycji limitowanej na eBay Hobby, LIFESTYLE - Komiks ?Black Panther: The Sound and the Fury #1? ze specjalną, zmienioną okładką artysty Sanforda Greene?a, będzie dostępny w eBay Daily Deals od 7 lutego.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy