Aktualności Hobby LIFESTYLE

Jesień pełna gorących okazji, czyli Zielone Arkady z akcją ?Szaleństwo zakupów?

?Szaleństwo zakupów? w Zielonych

Data publikacji: 2018-10-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jesień pełna gorących okazji, czyli Zielone Arkady z akcją ?Szaleństwo zakupów?
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

?Szaleństwo zakupów? w Zielonych Arkadach

Jesień pełna gorących okazji, czyli Zielone Arkady z akcją ?Szaleństwo zakupów? Hobby, LIFESTYLE - ?Szaleństwo zakupów? w Zielonych Arkadach

Aż trzy dni superrabatów i niecodziennych ofert! Na każdego, kto w dniach 5-7 października odwiedzi bydgoskie Centrum czeka ?Szaleństwo zakupów? ? i to dosłownie, bo ogólnopolska akcja gwarantuje nawet pięćdziesięcioprocentowe zniżki na produkty z segmentu: moda, uroda, lifestyle czy home&design. Wydarzeniu w Zielonych Arkadach będą towarzyszyć warsztaty, konkurs na metamorfozę i prezenty-niespodzianki.

O tym, że jesień to czas zmian wiadomo nie od dziś. Powiew nowości nie może ominąć  garderoby, strefy beauty czy choćby wnętrz, dlatego w najbliższy weekend warto dać się porwać szaleństwu zakupów. Akcja pod tym samym tytułem, organizowana we współpracy z Elle, InStyle i Glamour, to wyjątkowy weekend okazji. By wziąć w niej udział, kupony znajdujące się w specjalnym dodatku powyższych magazynów należy okazać sprzedawcy w danym sklepie. Zakupy za min. 100 zł w przynajmniej trzech różnych salonach biorących udział w akcji ? w tym min. dwóch znajdujących w Zielonych Arkadach ? uprawniają do wzięcia udziału w dodatkowej atrakcji, bo na uczestników czeka podwójna korzyść. Każdy, kto zjawi się 7 października w godz. 12.00-17.00 w bydgoskim Centrum i okaże magazyn ELLE, Glamour lub InStyle wraz z paragonem potwierdzającym zakup czasopisma i paragonami za zakupy w konkretnych sklepach biorących udział w akcji ? odbierze prezent niespodziankę.

Dodatkowo,  7 pażdziernika w Zielonych Arkadach pojawi się Strefa Szaleństwa Zakupów. W ramach tej atrakcji zostaną zorganizowane warsztaty Beauty, a także Instagramowe z redakcją ELLE. Na odwiedzających będą też czekać makijażyści i fryzjerzy, którzy przeprowadzą szybkie metamorfozy, a dla osób które wykażą się najciekawszym pomysłem na swoją przemianę, czekają atrakcyjne nagrody.

Akcja ?Szaleństwo Zakupów? odbędzie się w dniach 5-7 październikaw Zielonych Arkadach. Kupony rabatowe znajdą się w październikowych wydaniach magazynów: ELLE, Glamour i InStyle. Opisy i harmonogram warsztatów, a także możliwość zapisów na nie wraz z regulaminami są dostępne na szalenstwozakupow.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jesień pełna gorących okazji, czyli Zielone Arkady z akcją ?Szaleństwo zakupów? Hobby, LIFESTYLE - ?Szaleństwo zakupów? w Zielonych Arkadach
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy