Aktualności Hobby LIFESTYLE

Galeria Krakowska przedłuża zimę

Lodowisko przy Galerii Krakowskiej będzie otwarte do 11

Data publikacji: 2018-02-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Galeria Krakowska przedłuża zimę
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Lodowisko przy Galerii Krakowskiej będzie otwarte do 11 marca.

Galeria Krakowska przedłuża zimę Hobby, LIFESTYLE - Lodowisko przy Galerii Krakowskiej będzie otwarte do 11 marca.

Na wszystkich fanów białego szaleństwa, miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim entuzjastów jazdy na łyżwach czeka nie lada gratka. Lodowisko przed Galerią Krakowską będzie funkcjonowało aż do 11 marca, wydłużając tym samym możliwość doskonalenia łyżwiarskich umiejętności.

Cieszące się dużym zainteresowaniem lodowisko przy największej w centrum Krakowa galerii handlowej od początku swojego funkcjonowania gromadzi ogromną liczbę fanów. W odpowiedzi na potrzebę wszystkich zainteresowanych, a także mając na uwadze prognozy pogody, które jeszcze przez jakiś czas będą sprzyjać łyżwiarzom, postanowiliśmy przedłużyć możliwość korzystania z lodowiska znajdującego się przy naszej Galerii. Mamy nadzieję, że ta decyzja ucieszy wszystkich fanów tego sportu ? mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Lodowisko, które początkiem zimy zostało zainstalowane na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego będzie służyć wszystkim miłośnikom łyżew niemal do połowy marca. Już kolejny sezon nieprzerwanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dając możliwość korzystania z niego od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.30 i w niedziele w godzinach 10.00-20.30. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Galeria Krakowska przedłuża zimę Hobby, LIFESTYLE - Lodowisko przy Galerii Krakowskiej będzie otwarte do 11 marca.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy