Aktualności Hobby LIFESTYLE

Czy wiesz jak chronić swoją lustrzankę?

Data publikacji: 2015-06-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Czy wiesz jak chronić swoją lustrzankę?
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

Lato to okres wakacyjnych wyjazdów, zwiedzania i podróżowania. Najbardziej eksploatowanym wówczas urządzeniem jest lustrzanka. Sprzęt ten z reguły nie należy do najtańszych ? warto więc zaopatrzyć się w etui bądź plecak, w którym bezpiecznie można schować aparat.

Czy wiesz jak chronić swoją lustrzankę? Hobby, LIFESTYLE - Lato to okres wakacyjnych wyjazdów, zwiedzania i podróżowania. Najbardziej eksploatowanym wówczas urządzeniem jest lustrzanka. Sprzęt ten z reguły nie należy do najtańszych ? warto więc zaopatrzyć się w etui bądź plecak, w którym bezpiecznie można schować aparat.

Lato to okres wakacyjnych wyjazdów, zwiedzania i podróżowania. Najbardziej eksploatowanym wówczas urządzeniem jest lustrzanka. Sprzęt ten z reguły nie należy do najtańszych ? warto więc zaopatrzyć się w etui bądź plecak, w którym bezpiecznie można schować aparat. Najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie stosuje firma Tamrac.

 

 

Skuteczna ochrona

 

Najtańsza lustrzanka to wydatek minimum około tysiąca złotych. Wbrew pozorom, urządzenie to jest bardzo delikatne i łatwo uszkodzić szczególnie elementy optyki. Każdy właściciel powinien chronić aparat, by wydane na niego pieniądze nie poszły w błoto. Można to zrobić kupując odpowiednie etui lub plecak, dzięki czemu podczas wyjazdów lustrzanka będzie całkowicie bezpieczna. Firma Tamrac oferuje liczne rozwiązania w tej dziedzinie ? od kabury przez etui na lustrzankę i obiektywy, aż po plecaki, które pomieszczą wiele urządzeń naraz.

 

Na lustrzankę

 

Odpowiednia dla standardowej lustrzanki jest torba Jazz 25 ? kolorowa i kompaktowa kabura, w której bez problemu zmieści się lustrzanka cyfrowa wraz z dołączonym obiektywem kitowym (3 i 1/2 cala). Ponadto, można w niej również umieścić aparat cyfrowy z dużym stałym obiektywem lub aparat systemowy z dołączonym obiektywem. Wyposażono ją w regulowany pasek na ramię oraz w dwie kieszenie siatkowe, służące do przechowywania dodatkowych akcesoriów jak karty pamięci czy baterie. Doskonała dla fotografów amatorów.

 

Na lustrzankę i obiektywy

 

Nieco większy jest plecak Sling Velocity 6z. W nim bezpieczna będzie kompaktowa lustrzanka cyfrowa z dołączonym kitowym obiektywem (do 5 cali), drugim obiektywem oraz małą lampą błyskową lub ładowarką. Na przodzie plecaka znajduje się dodatkowo kieszeń na telefon i inne akcesoria, takie jak karty pamięci, baterie czy filtry. Konstrukcja typu sling pozwala na przesuwanie plecaka wokół tułowia i umiejscowienie go na brzuchu, dzięki czemu dostęp do sprzętu fotograficznego jest znacznie łatwiejszy.

 

Dla zaawansowanych

 

Z kolei w pełni profesjonalnym fotografom doskonale posłuży Tamrac Expedition 5x z wielokrotnie nagradzanej serii Expedition. To poręczny i dobrze wyposażony plecak idealny na wyprawy fotograficzne. Główną komorę wyłożono pianką wyposażono w liczne regulowane przegrody dla aparatu, od 4 do 6 obiektywów oraz lampy. Przednia kieszeń idealnie nadaje się do przechowywania tabletu o maksymalnej przekątnej ekranu 8 cali.

 

Dzięki systemowi QuickClip można szybko zamocować statyw pomiędzy kieszeniami skrzydłowymi. Przemyślany system nośny oparty na technologii ? Dual-Density Comfort Pads oraz specjalne kanały wentylacyjne zapewniają maksymalny komfort noszenia nawet przy całodziennym użytkowaniu.

 

Ceny produktów to odpowiednio 49 zł. za Jazz 25, 175 zł. za Sling Velocity 6z i 670 zł. za model Expedition 5x.

 

 

 

O firmie Tamrac

 

Tamrac, jest absolutnym liderem w produkcji systemów nośnych przeznaczonych dla fotografów i użytkowników kamer. Torby i plecaki wykonane są z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do użytku w trudnych warunkach. Ergonomia oraz niebanalny design, sprawiają, że są chętnie kupowane przez fotografów- podróżników. Z powodzeniem były testowane wśród piasków afrykańskiej pustyni czy azjatyckich dżungli.

Firma, została założona w 1977 roku przez fotografów amatorów, posiada swoje zakłady produkcyjne w Chatsworth w Kalifornii. Produkty firmy są sprzedawane w specjalistycznych sklepach w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Dziś, logo Tamrac to synonim jakości i nowoczesnych rozwiązań, które doceniają klienci na całym świecie już od blisko 40 lat.

www.tamrac.com

 

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki
tel. 666 879 779
[email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Czy wiesz jak chronić swoją lustrzankę? Hobby, LIFESTYLE - Lato to okres wakacyjnych wyjazdów, zwiedzania i podróżowania. Najbardziej eksploatowanym wówczas urządzeniem jest lustrzanka. Sprzęt ten z reguły nie należy do najtańszych ? warto więc zaopatrzyć się w etui bądź plecak, w którym bezpiecznie można schować aparat.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Sztuka