Aktualności Film LIFESTYLE

Kino pod gwiazdami przed Galerią Krakowską

Data publikacji: 2019-07-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kino pod gwiazdami przed Galerią Krakowską
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Już 13 lipca rusza kolejna edycja Kina Letniego przed Galerią Krakowską.

Kino pod gwiazdami przed Galerią Krakowską Film, LIFESTYLE - Już 13 lipca rusza kolejna edycja Kina Letniego przed Galerią Krakowską.

Ciepłe wakacyjne wieczory w mieście dają wiele alternatyw do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jedną z nich jest seans pod gołym niebem. Już 13 lipca rusza kolejna edycja Kina Letniego przed Galerią Krakowską. Kultowe seanse będzie można oglądać w każdą sobotę wakacji na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego o godzinie 21:00.

Kolejna wakacyjna edycja kina letniego wystartuje 13 lipca na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. Tegoroczne seanse pod chmurką zainicjuje francuska komedia ?Za jakie grzechy, dobry Boże??. Produkcja z 2014 r. opowiada historię rodziny dwójki konserwatywnych francuskich katolików, których trzy z czterech córek wychodzą za mąż za mężczyzn o odmiennych korzeniach i wyznaniach.

O repertuarze na kolejne sobotnie wieczory będą mogli zdecydować sami widzowie. Poprzez aplikację mobilną Galerii Krakowskiej można zagłosować na wybrany przez siebie film. Tytuł, który w danym tygodniu uzyska największą liczbę głosów, zostanie wyświetlony w sobotnim kinie letnim. Wśród tegorocznych propozycji znalazło się 28 filmów, w tym m.in. ?Bajecznie bogaci Azjaci?, ?Zanim odejdą wody?, ?Ocean's 8?, ?Dzień Bastylii? czy ?Atomic Blonde?.

Filmy w ramach Kina Letniego będą wyświetlane w każdą sobotę wakacji od 13 lipca do 31 sierpnia o godzinie 21:00 na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przez Galerią Krakowską. Wstęp jest bezpłatny. Na repertuar można głosować przez aplikację na stronie: https://kinoletnie-gk.pl/.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kino pod gwiazdami przed Galerią Krakowską Film, LIFESTYLE - Już 13 lipca rusza kolejna edycja Kina Letniego przed Galerią Krakowską.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Film   #LIFESTYLE